Wenice Kids personel alımı 2010

'Sosyal Konular' forumunda YAREN tarafından 29 Ocak 2010 tarihinde açılan konu


 1. 2010 Wenice Kids işci alımı,Wenice Kids 2010 personel alımı,2010 Wenice Kids, 2010 Wenice Kids işçi alımı, 2010 Wenice Kids memur alımı, Wenice Kids 2010 personel alımları

  Wenice Kids 500 kişi işe alacak.
  250 mavi yaka 250 beyaz yaka eleman işe alınacak.

  İnsan Kaynakları

  İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

  İnsan kaynakları politikamız, vizyon ve misyonumuz doğrultusunda, insan kaynakları stratejileri uygulayarak, en değerli yatırımımız olarak benimsediğimiz insan kaynağının etkin yönetimini sağlamak ve çalışanlarımızın Wenice’ li olmaktan gurur ve mutluluk duyacağı huzurlu bir ortamı sağlayarak performanslarını arttırmaktır.

  İŞE ALIM STRATEJİMİZ

  Günümüz rekabetçi ortamının temel belirleyicisinin sahip olduğumuz insan gücü olduğu bilinci ile, işin gerektirdiği niteliklere uygun, değerlerimizi benimseyip uygulayabilen kişileri tarafsızlık ve fırsat eşitliği ilkelerini benimseyerek istihdam etmek, potansiyel ve verimliliklerinin arttırarak ilerlemelerini ve kalıcılıklarını sağlamaktır.

  BAŞVURU

  Bizimle çalışmak isteyen adaylar, şirketimizdeki açık pozisyonları

  Kariyer.net - Ana sayfa üzerinden takip edebilmektedir. Şirketimize doğrudan başvurmak isteyenler, insankaynaklari@wenice.com adresine çalışmak istediği alanı belirterek özgeçmişlerini gönderebilirler.

  Özgeçmişini gönderen adaylarla uygun pozisyon olduğu durumlarda irtibat kurulmaktadır.

  İŞ GÜCÜ PLANLAMASI VE EĞİTİM

  Hedefimiz, çalışanlarımızın yenilik ve değişime ayak uydurmasını ve farklı bilgi,beceri ve vizyon ile sürekli gelişimini sağlamak, kişisel gelişimlerinin organizasyonumuzun hedefleri ile birleştirmektir.

  DEĞERLERİMİZ

  • Alanında en yetkin insan kaynağını istihdam etmek ve sürekliliğini sağlamak,
  • Çalışanların bilgi ve deneyimleri dışında insanlık onurlarına saygı duymak, adaletli yaklaşımı devamlı kılmak,
  • Zor zamanda kurumunun destek vereceğini hissettirmek,
  • Çalışanların performanslarının değerlendirilmesi ve ödüllendirilmesi konusunda güvence vermek,
  • Eğitim, çevre, sağlık,kültür alanlarında topluma karşı sorumlu, ahlaki değerlere saygılı, sosyal ve paylaşımcı bir kültürü yerleşik kılmak.