Web Messenger Nedir

'Sosyal Medya' forumunda YAREN tarafından 19 Nis 2011 tarihinde açılan konu

 1. Web Messenger Ne demek,
  Web Messenger msn,
  Web Messenger Nedir


  MSN Web Messenger; ailenizle arkadaşlarınızla veya kişi listenizdeki herkesle, sadece bir internet tarayıcısı kullanarak gerçek zamanlı bir konuşma yapabilmenize imkan sağlayan bir uygulamadır.

  - MSN Web Messenger tamamı ile internet üzerindedir yani web tabanlıdır.MSN Web Messenger sayesinde; hiçbir Java veya buna benzer bir uygulama kullanmaksızın, Msn listenizde bulunan kişilerle kolayca konuşabilir, listenizde çeşitli değişiklikler yapabilirsiniz.
  - MSN Web Messenger‘ ı iş yerinde, arkadaşınızın evinde, okulda kısaca bilgisayarınıza erişmenizin zor olduğu her alanda; Msn yazılımına ihtiyacınız olmadan kolaylıkla kullanabilirsiniz.

  MSN Web Messenger’ ı nasıl kullanırım ?

  - Bir hotmail yada msn uzantılı E-posta hesabına sahip olmalısınız. Eğer yoksa ilk önce bir tane hesap açmanız gerekir. ( Kısaca E-posta edresi almalısınız. )

  - İnternet bağlantınızı sağlamalısınız.

  - Bir internet Tarayıcısı; Windows’ la çalışan “Microsoft Internet Explorer 5.0″, “Netscape 7.1″ veya “Mozilla 1.6″ sürümlerinden birine veya bu tarayıcıların üst sürümlerinden bir tanesine sahip olmalısınız.

  - Sitede açılan reklam sitelerine izin vermelisiniz. Bazı tarayıcı sürümlerinde bu tür reklamları otomatik olarak engelleyen programlar bulunmaktadır örnek olarak Msn Toolbar. Siz bu otomatik sistemi iptal etmelisiniz.

  MSN Web Messenger’ ı başlatmak için TIKLAYINIZ
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Web Messenger Nedir
 1. YAREN
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  3,742
 2. YAREN
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  2,136
 3. Pardus
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  26,882
 4. YAREN
  Yanıt:
  1
  Gösterim:
  71,825
 5. Ceylan
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  1,209