Web Fırsatları,

'Teknik Yardım' forumunda asumanorhun tarafından 29 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu


 1. Web Fırsatları,

  Web; şu anda, fırsatların sürekli arttığı, en önemli ortam olarak önümüzde duruyor.

  Tasarım, programlama, e-ticaret, e-pazarlama, sosyal ortamlar; web üzerinde yeni iş yapmanın en önemli başlıkları olarak karşımıza çıkıyor.

  Tüm işlerin yavaş yavaş web'e kaydığı bu zamanda, web'in iş fırsatlarından önce yararlanmak isteyen birçok girişim, yarış halinde.

  Bilginin web ile, kolay ulaşılabilir duruma getirilmesi, rekabeti sürekli arttırıyor olsada, web'de yaratılan fayda ve potansiyel büyüklüğü, gerçekten etkilyeici.


  AKİZA, 2007'den buyana faaliyette olan internet ve pazarlama konusunda tecrübelerini eğitim ile şirketlere ve iş profesyonellerine aktarmaktadır.

  İnternet pazarlama eğitimlerimizden SEO (google optimizasyonu) eğitimi alarak internette daha iyi bir konum elde edebilirsiniz. Arama optimizasyonu sürecini, baştan sona nasıl işlediğini öğrenirsiniz. Eğitimimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak için SEO EÄ°TÄ°MÄ°

  Adwords eğitimimiz internet'de arama pazarlaması yapmak isteyen şirket ve iş profesyonellerine çok faydalı olmaktadır. Reklamlarınızın geri dönüşlerini maximuma çıkarmak, gereksiz tıklamaların önüne geçmek ve isteğinize uygun şekilde reklam yapmak için eğitimimize katılabilirsiniz.

  Web Tasarım Kursu'na katılarak, görsel olarak etkileyici ve fonksiyonel olarak iyi çalışan siteler tasarlayabilirsiniz.

  Flash Kursu'na katılarak, web üzerinde animasyon, presentasyon, banner ve intro yapmasını öğrenip uygulayabilirsiniz.

  Actionscript Kursu'na katılarak flash oyun, ses ve video uygulamaları, server bağlantılı multimedya uygulamaları yapmayı öğrenebilirsiniz.

  php kursu'na katılarak, dinamik web siteleri yapmayı öğrenebilir ajax ile de daha interaktif web siteleri oluşturabilirsiniz.

  Asp Kursu ve Asp.Net Kursu'na katılarak, dinamik web siteleri yapmayı öğrenebilir ajax ile de daha interaktif web siteleri oluşturabilirsiniz.

  After Effects Kursu'na katılarak, web üzerinde video reklam ve production yapmasını öğrenebilirsiniz.

  Linux Kursu'na katılarak, server yönetimini öğrenebilir, hosting yönetimini yapabilirsiniz.

  Web Tasarım eğitimi, Seo Eğitimi, Flash Eğitimi, Actionscript Eğitimi, Php Eğitimi, Asp Eğitimi, ASP.Net Eğitimi, After Effects Eğitimi, Linux Eğitimi; alabileceğiniz web eğitimleridir.

  Web Kurslarımızın yeni dönem kayıtları başlamıştır.

  Daha fazla bilgi almak için telefon açabilir veya AKİZA'nın sitesini ziyaret edebilirsiniz.