Warcraft'ta Bir Dönem Bitiyor

'Oyun Bölümü' forumunda Pardus tarafından 6 Şub 2010 tarihinde açılan konu

 1. 10 milyon World of WarCraft oyuncusu son iki yıldır bekledikleri yamaya kavuştular. Bu yamayla birlikte Warcraft'in hikayesindeki öneml bir dönem de kapanmış olacak.

  World of WarCraft'ın Wrath of the Lich King eklenti paketini tamamlayan ve 2 yıldır oyuncuların merakla beklediği yama geçtiğimiz günlerde yayınlandı.

  Fall of the Lich King adını taşıyan bu yama zinciriyle, WoW oyuncuları filmlerdeki gibi adım adım, şeytani bir gücün kalesini fethetmeye başlamışlardı.

  Yamayla birlikte Wrath of the Lich King, ek paketinin bitiş videosu da oyuna eklendi. Bu özel sinematikte WarCraft 3'ün ana karakterlerinden Arthas'ın çöküşüne tanık oluyoruz.


  [​IMG]


  Yamayla birlikte 2002'de başlayan ana hikaye de son bulmuş oluyor. Scourge adlı, kendi iradesini sahip olmayan ölüler ordusunu kontrol eden Lich King, WarCraft dünyasının en büyük düşmanlarından biriydi.

  Öte yandan yapımın fanatikleri tarafından çok sevilen bir karakterin öldürülmesi ise Blizzard'ın büyük tepki çekmesine neden oldu.

  Karakterin şimdilik tarih sahnesinden çekilmesi WoW'da bir dönemin kapanmasına neden oldu. Şimdi 10 milyonu aşkın, World of Warcraft oyuncusu, Cataclysm adlı son ek paketin çıkışını bekliyor. Yapımcı Blizzard Cataclysm'le birlikte WoW'un en büyük gücü olan ejderhaların düşman olacağını duyurdu.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 18 Oca 2014