@w.cn Uzantılı Adresinizde Maillerinize Ulaşamıyorsanız

'Sosyal Medya' forumunda Wish tarafından 3 Kas 2009 tarihinde açılan konu

 1. @w.cn Uzantılı Hesabınızda Gelen Kutusu
  @w.cn Mail Sayfası Açılmıyorsa

  @w.cn uzantılı msn adreslerinde şu sıralarda mail kutusuna ulaşılamıyor. Gelen kutusuna girmeye çalıştığınızda "Windows Live Hotmail için kaydolun ve büyük miktarda depolama alanına ve mükemmel güvenliğe sahip ücretsiz, özelleştirilebilir bir gelen kutusuna sahip olun.
  Not: Hotmail kullansanız da kullanmasanız da her zaman kişi listenize gidebilirsiniz."
  diye bir uyarı alıyorsanız aşağıdaki işlemi takip ederek sorununuzu ortadan kaldırabilirsiniz :f40:

  Öncelikle login.live.com’a giriş yapın. Karşınıza hesabı kapat ifadesi gelecektir.Oradan hesabınızı kapatınız.Hesabınızı kapattıktan sonra bu linke tıklayınız burada karşınıza @w.cn ile ilgili hesap alma çıkıyor. kapattığınız hesabını tekrar alınız.Hiçbir mailiniz silinmeden eskisi gibi kullanabilirsiniz :f40:

  Önemli Not : Hesabını kapatıp açtıktan sonra kişi listesiz otomatik olarak silinecektir.Bundan Dolayı kişi listesinizin yedeğini alınız.Daha sonra kaydeddiğiniz kişi listesini toplu olarak eklersiniz .Şayet listenizi yok etti iseniz

  Araçlar -> Seçenekler -> gizlilik ve Orada “Kimlerin sizi kişi listesine eklediği gösterilsin” [ Görüntüle] şıkkı var.Oradan Kimlerin sizi eklediğini görebilirsiniz.Tam Olarak Listeniz otomatik olarak gelmez fakat kimlerin sizi eklediğini görmüş olursunuz.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 3 Kas 2009
Yükleniyor...