Volkswagen Jetta 2011

'Resimli Konular' forumunda YAREN tarafından 21 Haziran 2010 tarihinde açılan konu


 1. yeni Jetta 2011 fiyatları, yeni Jetta ne zaman çıkacak, yeni Jetta ne zaman gelecek, yeni Jetta özelikleri, yeni Jetta resimleri

  Volkswagen Jetta 2011
  [​IMG]
  Merakla beklenen Yeni Jetta’yı Volkswagen,New York’un Times Meydanı’nda tanıttı.

  Jetta'nın yeni tasarımı geçtiğimiz aylarda Detroit Otomobil Fuarı’nda tanıtılan 2 kapılı Coupe modeliyle oldukça benzerlik taşıyor.Önümüzdeki aylarda karşımıza çıkacak yeni Passat’ın da bu modelle oldukça benzerlik taşıyacağını varsayılarak bu yeni Jetta’ya “Mini Passat” da denilebilir.

  Volkswagen’in yenilenen bütün modellerinde olduğu gibi Scirocco izlerini taşıyan Jetta’nın Golf ile Passat CC karışımı bir görünüşe kavuşmuş.

  Eki modelden 9 cm daha uzun, Passat’tan ise 12 cm daha kısa olan Jetta 4,64 metrelik bir boya kavuşmuş. Bu da arkada oturan yolculara daha ferah bir yolculuk yapmasına imkan tanıyor. Otomobilin iç mekan kalitesi ise sınıfının oldukça üzerinde.

  Türkiye’de Golf ile birlikte satılan motor donanımlarıyla gelmesi beklenen yeni Jetta’nın 105 HP’lik ekonomik Blue Motion versiyonu 100 kilometrede sadece 4,1 litre yakıt tüketiyor.

  Dünyanın en tasarruflu 4.6 metrelik sedanı olacağı ifade edilen Yeni Jetta’nın Almanya’daki satış fiyatı 15.000 Euro’dan başlayacak.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
    2. Cevap: Volkswagen Jetta 2011

  Evet Bu Arabanın 2010 Modeli Daha Kaliteli Diyorlar.Metal Kaplama Filan Varmış...
   


Yükleniyor...