Vodafone Tablet Özellikleri,Fiyatı

'Teknoloji Haberleri' forumunda Sitem tarafından 17 Şubat 2012 tarihinde açılan konu


 1. [​IMG]  Vodafone Smart Tablet 10
  Vodafone yeni tableti Vodafone Smart Tab 10’u Türkiye ve dünyada bugün duyurdu.

  Vodafone Smart Tablet 10 özellikleri
  Vodafone’un dünya ile aynı anda Türkiye’de bugüne satışa sunulan Vodafone Smart Tab 10, birçok tablet bilgisayarda da kullanılan Android’in 3.2 işletim sistemiyle çalışıyor. 10 inç’lik bir ekranı olan ve 1280x800 piksel ekran çözünürlüğüne ulaşan cihazın ön (2 megapiksel) ve arka yüzünde (5 megapiksel) iki dahili kamera bulunuyor. Çift çekirdekli 1.2 GHz işlemci kullanan cihazın belleği 1 GB iken, dahili hafızası 16 GB. Ancak isteyen kullanıcılar MicroSD kart yuvasını kullanarak toplam hafızayı 32 GB’a kadar yükseltebiliyor.

  Tabletlerde aranan önemli bir özellik olan USB portuna da bünyesinde yer veren cihaz, ayrıca HDMI ve DLNA özelliğini de kullanıyor. HDMI portu sayesinde büyük ekranlarla bağlantı kurulabilirken, ağ bağlantı teknolojileri olarak da 3G ve WiFi kullanılıyor. Ancak rakip ürünlerde olduğu gibi cihazın 3G’siz (sadece WiFi’lı) sürümü bulunmuyor. Yani Vodafone’un tabletinin tek modeli bulunuyor.

  Vodafone Smart Tab 10’a sahip olmak isteyen kullanıcıların öncelikle Vodafone abonesi olması gerekiyor; zira cihazla internete bağlanabilmek için Vodafone’a kayıtlı bir SIM kartınızın bulunması gerekiyor; diğer operatörlerin SIM kartları cihazda kullanılamıyor.

  Vodafone Smart Tablet 10 Fiyatı

  Vodafone Smart Tab 10, öncelikle 26 yaş altındaki gençler için piyasaya sunulacak. Gençler, günde 1TL ödeyerek 100MB internete ve Smart Tab 10′a sahip olabiliyor. Basit bir hesap yaptığımızda tabletin fiyatı 700 TL civarında oluyor. Mart ayından itibaren de 250MB’lık bir paketle ayda 49TL’ye Smart Tab 10 sahibi olunabilecek.
   


Yükleniyor...