Vodafone Tablet Özellikleri,Fiyatı

'Teknoloji Haberleri' forumunda Sitem tarafından 17 Şubat 2012 tarihinde açılan konu


 1. [​IMG]  Vodafone Smart Tablet 10
  Vodafone yeni tableti Vodafone Smart Tab 10u Türkiye ve dünyada bugün duyurdu.

  Vodafone Smart Tablet 10 özellikleri
  Vodafoneun dünya ile aynı anda Türkiyede bugüne satışa sunulan Vodafone Smart Tab 10, birçok tablet bilgisayarda da kullanılan Androidin 3.2 işletim sistemiyle çalışıyor. 10 inçlik bir ekranı olan ve 1280x800 piksel ekran çözünürlüğüne ulaşan cihazın ön (2 megapiksel) ve arka yüzünde (5 megapiksel) iki dahili kamera bulunuyor. Çift çekirdekli 1.2 GHz işlemci kullanan cihazın belleği 1 GB iken, dahili hafızası 16 GB. Ancak isteyen kullanıcılar MicroSD kart yuvasını kullanarak toplam hafızayı 32 GBa kadar yükseltebiliyor.

  Tabletlerde aranan önemli bir özellik olan USB portuna da bünyesinde yer veren cihaz, ayrıca HDMI ve DLNA özelliğini de kullanıyor. HDMI portu sayesinde büyük ekranlarla bağlantı kurulabilirken, ağ bağlantı teknolojileri olarak da 3G ve WiFi kullanılıyor. Ancak rakip ürünlerde olduğu gibi cihazın 3Gsiz (sadece WiFilı) sürümü bulunmuyor. Yani Vodafoneun tabletinin tek modeli bulunuyor.

  Vodafone Smart Tab 10a sahip olmak isteyen kullanıcıların öncelikle Vodafone abonesi olması gerekiyor; zira cihazla internete bağlanabilmek için Vodafonea kayıtlı bir SIM kartınızın bulunması gerekiyor; diğer operatörlerin SIM kartları cihazda kullanılamıyor.

  Vodafone Smart Tablet 10 Fiyatı

  Vodafone Smart Tab 10, öncelikle 26 yaş altındaki gençler için piyasaya sunulacak. Gençler, günde 1TL ödeyerek 100MB internete ve Smart Tab 10′a sahip olabiliyor. Basit bir hesap yaptığımızda tabletin fiyatı 700 TL civarında oluyor. Mart ayından itibaren de 250MBlık bir paketle ayda 49TLye Smart Tab 10 sahibi olunabilecek.
   


Similar Threads: Vodafone Tablet
Forum Başlık Tarih
Teknoloji Haberleri Vodafone Smart Tablet Fiyatları 1 Mart 2012
Teknoloji Haberleri Gizli numara engelleme turkcell avea vodafone 26 Haziran 2013
Teknoloji Haberleri Turkcell'den Vodafone Ödemeli Atma 5 Mart 2013
Teknoloji Haberleri Vodafone Senle Ben Paketi Nasıl Yapılır? 4 Mart 2013
Teknoloji Haberleri Samsung Galaxy S3 Mini Vodafone Kampanya Fiyatı 12 Aralık 2012