Vodafone 555 ile Facebooka giriş

'Teknoloji Haberleri' forumunda Elfida tarafından 19 Eylül 2011 tarihinde açılan konu


  1. Vodafonedan facebooka nasıl girilir    Küresel güç ve deneyimini kullanarak Türkiye pazarına yönelik yenilikçi ürün ve hizmetler geliştirmeye odaklanan Vodafone, Türkiye’nin ilk bu düzeyde Facebook entegrasyonu sunan cep telefonu Vodafone 555 ile gençlere, bilgisayarlarındaki Facebook deneyimini birebir cep telefonları üzerinden yaşamayı vaat ediyor.

    Koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı stratejisi doğrultusunda abonelerinin hayatını kolaylaştıracak yenilikleri onlara en uygun fiyatlarla sunmayı hedefleyen Vodafone Türkiye, Vodafone 555 ile gençlere 7/24 Facebook iletişiminin keyfini çıkarma fırsatı sağlıyor.
    Facebook kullanıcısı gençlerin yüzünü güldürecek pek çok ayrıcalıklı fırsatı bir araya getiren Vodafone 555, Türkiye’deki gençlerin de Facebook kullanım alışkanlıkları göz önünde bulundurularak, onların ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanmış olmasıyla GSM sektöründe bir ilke imza atıyor.

    Facebook deneyimini cep telefonuyla entregre şekilde sunan Vodafone 555, gençlik alt markası Vodafone FreeZone çatısı altında 229 TL’ye satışa sunulacak. Gençler, Vodafone 555 ile ücretsiz Facebook deneyimini Vodafone farkıyla özgürce yaşayabilecek. Vodafone 555’in Facebook entegre yazılımıyla gençler; çektikleri fotoğrafları Facebook’ta arkadaşlarıyla paylaşabilecek, Facebook mesajlarını kontrol edebilecek, istedikleri videoları görüntüleyip durum güncellemesi yapabilecek; kısacası arkadaşlarıyla sınırsız Facebook iletişiminin keyfine varabilecek