Ve kılıçlar çekildi!

'Spor Gündemi' forumunda cCasT tarafından 9 Ekim 2010 tarihinde açılan konu


 1. Trabzon kongre havasına erken girdi... Başkan Şener kurmaylarıyla görüştü, Devam kararı aldı. Eski Bakan ve yönetici Eyüp Aşık, yerel medya aracılığıyla, Adayım dedi, gözler İbrahim Hacıosmanoğlu'nda...

  Trabzonspor’da bir klasik yaşandı, takım zirveye oynarken camia yine erken kongre havasına girdi. Mevcut yönetimin inisiyatifinde olan ve 20 Kasım ile 20 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilebilecek genel kurula uzun sayılabilecek bir zaman varken delegelerin karşısına kimlerin çıkacağı büyük ortaya çıkmaya başladı. Eski bakan ve mali sekreter Eyüp Aşık, sürpriz bir şekilde yerel medya aracılığı ile adaylığını duyururken, şimdiye kadar devam edip etmeyeceği konusunda net bir açıklamada bulunmayan Başkan Sadri Şener’in de kurmaylarıyla görüştüğü ve Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Faruk Özak’tan da aldığı destekle beraber ‘devam’ kararı aldığı öğrenildi. Ancak hareketliliğin gelecek hafta içinden daha da artmasına kesin gözüyle bakılıyor. Çünkü bir önceki kongrede Sadri Şener ile yarışan tek isim olan ve binin üzerinde oy rakamına ulaşan eski başkan yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu’nun da liste hazırlıkları yaptığı edinilen bilgiler arasında.

  Takıma nasıl yansıyacak?

  Tablo şimdilik 3 güçlü adayın yeni dönem öncesinde birbiriyle yarışacağını gösteriyor. Bu durumdan takımın nasıl etkileneceği ise merak konusu. Bursaspor’un ardından Süper Lig’de ikinci olan Trabzonspor’da futbolcuların kongre atmosferine takılmaması için teknik direktör Şenol Güneş’in özel bir çaba harcamasına kesin gözüyle bakılıyor.

  [​IMG]
    2. Cevap: Ve kılıçlar çekildi!

  sadri başkandan başkası yalan