Vampir kız yaptıkları ayini anlattı

'Ansiklopedik Bilgi' forumunda HazaN tarafından 9 Tem 2010 tarihinde açılan konu

 1. Sözde vampir kızın anlattığı vampir saçmaları

  İLK VAMPİR KABİL'Dİ

  Bir gün gerçek bir vampirin kendisini ısırmasını bekleyen gençlerden 25 yaşındaki bir hayalperest, vampirizmi ve ayinlerini anlattı. Grafik tasarımcısı olarak çalışan, Bakırköy'de oturan 25 yaşındaki A. K. 'Bizim inancımıza göre ilk vampir kardeşini öldüren Adem'in büyük oğlu Kabil'dir. Ona af dilemesi istendiğinde o bu affı kabul etmedi ve kendisine kendi ırkının kanını içmek ve güneşi görememe cezası verildi. Bizim atamız Kabil'dir.

  VAMPİRLER GELİP BİZİ ISIRACAK
  Vampirler gelip bizi ısıracak. Ayin için haftada bir yalnız yaşayan bir arkadaşımızın evinde toplanıyoruz. Havanın kararması ile birlikte ışıkları söndürerek yere çizdiğimiz pentagram etrafına oturuyoruz. Ayinlerimiz iki kız, üç erkek toplam beş kişiden oluşuyor. Her birimiz pentagramın bir kenarına oturuyoruz. Sonra büyük hastanelerin önündeki kan simsarlarından 50 TL karşılığı aldığımız kanları sıra ile kadehlere dökerek içiyoruz. Düzenlediğimiz ayinlerde gerçek bir vampirin bir gün mutlaka gelip bizi ısırmasını diliyoruz. O zaman biz vampire ait biri olacağımıza inanıyoruz.

  Vampiristlerin inanışlarından hareketle bu kişilik yapısına yönelik değerlendirmede bulunan psikiyatrlar, bunun sapkın bir davranış olduğunu belirterek, bu kişilerin tedavi görmesi gerektiğini belirttiler
   
 2. Cevap: Vampir kız yaptıkları ayini anlattı

  Bu kızı eşşek sudan gelene kadar dövdümü kendisine gelir hatta vampir düşmanı olur.