Ütopya yarışmasına katılan yarışmacılar kim?

'Medya Bölümü' forumunda Burcu tarafından 30 Ekim 2014 tarihinde açılan konu


 1. TV 8 ekranlarında başlayan Ütopya yarışmasının yarışmacılarını kısaca tanıyalım. Yarışmada ayda bir kişi elenecek ve yerine yeni yarışmacılar katılacak.

  Ütopya yarışmacısı İnci Melek Bozkaya kimdir:
  27 yaşındaki İnci Melek Butik pastacı. Eskişehirde yaşayan İnci Melek Bozkaya başak burcu ve yemek-pasta yapmayı, tamiratla uğraşmayı seviyor. Her işi en iyi şekilde yapabileceğine inanıyor.
  utopya-yarısmacisi-1.jpg

  Ütopya yarışmacısı Ahmet Arda kimdir: Ahmet Arda Sezen 38 yaşında tıbbi mümessil. Daha önce 6 yıl süren bir evliliği olmuş ve bu evlilikten dünya güzeli bir kızı var. Ankarada yaşayan Ahmet Arda Aslan burcu erkeği.

  utopya-yarısmacisi-2.jpg

  Ütopya yarışmacısı Altar Gültekin kimdir: Altar Gültekin endüstriyel tasarımcı olarak çalışmakta. 22 yaşında olan Altan Gültekin İstanbul'da yaşıyor. Heykel yapmayı, resim çizmeyi ve spor yapmayı seviyor. Koç burcu olan Altar Gültekin marangozlukta da iddialı olduğunu dile getiriyor.
  utopya-yarısmacisi-3.jpg

  Ütopya yarışmacısı Özlem Sezgin kimdir: 39 yaşındaki Özlem Sezgin fotoğrafçılık yapıyor. İstanbulda yaşayan Özlem şarkı söylemeyi, yemek yapmayı ve fotoğraf çekmyi seviyor. Terzilik konusunda da yeteneği olan Özlem Sezgin Oğlak Burcu.
  utopya-yarısmacisi-4.jpg

  Ütopya yarışmacısı Tuğçe Aksoylu kimdir: Ankara Üniversitesi Beden Eğitimi Bölümü mezunu olan Tuğçe Aksoylu 24 yaşında ve Ankara'da yaşıyor. Yengeç burcunda olan Tuğçe spor yapmayı ve örgü örmeyi seviyor.
  utopya-yarısmacisi-5.jpg
    2. utopya-yarısmacisi-6.jpg

  Ütopya yarışmacısı Semih Öztürk kimdir: 24 yaşındaki Semih Öztürk İstanbul'da yaşamaktadır. Bekar ve Koç burcu olan Semih Öztürk iyi bir konuşmacı olduğunu söylüyor. Yarışmaya girer girmez bir yatak krizi yaşayan Semih özgür ruhlu bir yarışmacıya benziyor.

  utopya-yarısmacisi-7.jpg

  Ütopya yarışmacısı Murat Rışvan kimdir: 36 yaşındaki Murat Rışvan elektronik teknisyeni olarak çalışmakta. İstanbulda yaşayan Murat Rışvan yemek yapmayı ve tamiratı seviyor. Uzun yıllar boyu konsol tamiri yapan Murat Balık burcu.

  utopya-yarısmacisi-8.jpg

  Ütopya yarışmacısı Tuncay Kes kimdir: Dağcılık eğitmeni olan Tuncay Kes Mersin'de yaşıyor. Tırmanış, dağcılık en büyük hobisi olan Tuncay 25 yaşında bekar bir yarışmacı.

  utopya-yarısmacisi-9.jpg

  Ütopya yarışmacısı Türkan Gözcü kimdir: Türkan Gözcü eşini kaybetmiş üç çocuk annesi bir yarışmacı. Yıllar önce beynindeki tümör nedeniyle eşini kaybedince üç çocuğuyla hayata karşı mücadele etmeye başlayan Türkan hanım yarışmacıların ablası konumunda. Tarım işlerine yatkın olan Türkan Gözcü 52 yaşında emekli bir kütüphaneci.

  utopya-yarısmacisi-10.jpg

  Ütopya yarışmacısı Serkan Ercan kimdir: milli dağcı ve kaya tırmanışçısı olan Serkan Ercan 33 yaşında milli bir sporcumuz. Yıllarca Amerikada yaşayan Serkan yakın bir tarihte İstanbul'a dönmüştür. İkizler burcu olan Serkan yardımsever ve uyumlu bir kişilik.
    3. utopya-yarısmacisi-11.jpg
  Ütopya yarışmacısı Çağdaş Tahsin Yıldız kimdir: İyi bir satış uzmanı olduğunu söyleyen Çağdaş 30 yaşında bir sigortacı. Liderlik özelliği olan Çağdaş Tahsin Yıldız Bursa'da yaşıyor.

  utopya-yarısmacisi-12.jpg

  Ütopya yarışmacısı kurretülayn Matur kimdir: Dizi ve reklamlarda rol alan Kurretülayn oyunculuk yapıyor. Sempatik tavırları ile ütopyanın küçük kızı olacak gibi görünüyor. İstanbul'da yaşayan Kurretülayn akrep burcu.
  utopya-yarısmacisi-13.jpg

  Ütopya yarışmacısı İnci Satır kimdir: Ne zaman ne yapacağı belli olmayan İnci Satır 24 yaşında satış elemanı olarak çalışıyor. Yengeç burcu olan İnci Satır İstanbul'da yaşıyor. Farklı olmanın kendisi için önemli olduğunu ifade ediyor.
  utopya-yarısmacisi-14.jpg

  Ütopya yarışmacısı Tezcan Fenerciler kimdir: Eski bir basketbolcu olan tezcan tüm spor dallarında başarılı olduğunu iddia ediyor. 1.91 boyundaki yarışmacı 22 yaşında ve öğrenci. İstanbulda yaşayan Tezcan oğlak burcu.
  utopya-yarısmacisi-15.jpg
    4. İlginç bir yarışma aklıma farm ville oyunu geldi :)