Üst sınıf oyunları pc nizde oynaya bilme

'Teknik Yardım' forumunda alemşah tarafından 6 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu


 1. Bilindiği üzere belli bir zamandan sonra pc ler bir çok oyunu kaldırmaz yetersiz gelir.İşte bu sorunu ortadan kaldıra bilecek bir sistem var adı OnLive netbooklarda da oldukça işe yaradığı söyleniyor.

  [​IMG]
  Sistemleri gerçekten 'kastıran' oyunları da Netbook'unuzda oynayabileceğinizi biliyor muydunuz? Üst sınıf oyunları bilgisayarınızda -gücü ne olursa olsun- oynayabilmeniz için geliştirilen yeni bir sistem var: OnLive.

  Bu sistem sayesinde, internet bağlantınızı kullanarak -küçük bir ücret karşılığında- OnLive'a bağlanıyorsunuz ve oynamak istediğiniz oyunu seçiyorusunuz. Küçük Netbook ekranınızda muhteşem grafikler gördüğünüzde şaşırabilirsiniz, ancak bu grafikler bilgisayarınızda işlenmiyor. Sadece bu işlem için kullanılan "Render çiftlikleri" mevcut. Bu çiftliklerde işlenen görüntü internet bağlantısı aracılığı ile ekranınıza kadar geliyor. Son derece etkileyici değil mi?

  Güçsüz makinelerle oyun oynama konusunda çığır açan OnLive, belki de geleceğin oyun oynama teknolojisi olma yolunda hızla ilerliyor.
  cnetturkiye