Ünlülerin TFF'nin kararıyla ilgili yorumları ne oldu

'Sorun Cevaplayalım' forumunda EyLüL tarafından 27 Ağustos 2011 tarihinde açılan konu


 1. TFF Fenerbahçe ile ilgili kararına ünlüler nasıl yorum yaptı


  Ahmet Çakar: Tüm zamanların en skandal federasyon kararı!!! Mehmet Ali Aydınlar'ın bir Fenerbahçeli olarak federasyonun başında olması bir fiyaskodur. O koltukta bir dakika bile oturmamalıdır.

  Selçuk Şahin: Sahada akıttığımız terle, gözyaşıyla hakettiğimiz Şampiyonlar Ligi'ne başka takım gidiyor, emeğimizi alınterimizi çalanlara hakkımı helal etmiyorum.

  Birol Güven: Zengin deyince sadece Koç ve Sabancı gelirdi şimdi başka isimler. Generaller hapiste, Aziz Yıldırım hapiste, Fenerbahçe belki küme düşecek

  Cengiz Çandar: Koca ömrümde TFF'nin bugünkü kararı gibi bir kepazelik görmedim. Fenerbahçe'nin Süper Lig denen soytarılar tiyatrosunda yeri yok. Çekilsin!

  Metin Uca: Meğerse biz Fenerbahçe olarak "Şike yapar gibi" yapmışız sadece UEFA'nın karar alabileceği kadar yani. Ne demişti Usta ozan gebe gibi olunmaz

  Metin Şen: Dik duruş zamanıdır. Kimse Fenerbahce'yi oldu bittiye getiremez. Neden Fenerbahçe olduğumuzu gösterme zamanıdır.

  Fazıl Say: TFF ciddi bir rezilliğe imza attı. Futbol tarihimizdeki gelmiş geçmiş en rezil durumdur. Başkan hapistedir. Ve takımın suçu nedir? Suçlu mudur? Hala muallaktadır net cevabı yoktur. Twitter'da "ölürken sol yumrugunu kaldırdı ve son sözü Fenerbahçem oldu" tarzı 15 milyon kişi var sanırım. Helal olsun bize. TFF istifa!!

  Turgay Demir: Birileri Fenerbahçe adını Maçor bey misali insanları korkutmak için kullandı yıllardır, şapka düştü, kel göründü nihayet! Tavşan kazandı

  Levent Üzümcü: Ya böyle ufak ufak düşüreceklerine aniden paaaat diye düşürseler ya. Fenerbahçe ne kaybeder Fenerbahçeliğinden?

  Hakan Yılmaz: Bu sene Fenerbahçe'yi küme düşürsünler ve bu belirsizlik bitsin bence.

  Berna Laçin: Türk futbolu niye bir yere gidemiyo diye sorarsınız sonra. işte şu an kına yapmakla meşgul bazı sporsevmez kendini severler yüzünden.

  Itır Esen: Korkak TFF sen bu kadar basiretsiz davranırsan gelir göbeğini eloglu keser.

  Hüseyin Köroğlu: Fenerbahçe futbol dahil, tüm dallarda bu yıl spora ara vermeli. Çünkü sorun spor değil, bilen biliyor!

  Bedri Baykam: Meşhur cehennemde Türkiye kazanı hikayesi: Kıskançlıktan insanlar birbirini aşağı çektiği için başında zebaniye gerek yok! Teşekkürler cüceler. Fenerbahçe derhal UEFA'ya tarihinin en büyük davasını açmalıdır. Ayrıca CAS'a müracaat etmelidir.