ünlülerin sırları

'Haberler' forumunda alemşah tarafından 9 Kas 2009 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]
  Tarkan Beyoğlu'nda geziyor:

  Tarkan’ın Amerika’da sürekli pahalı markalardan alışveriş yaptığını sanıyorsanız fena halde yanılıyorsunuz. Çünkü o bir Beyoğlu gezgini... Türkiye’ye geldiğinde mutlaka Beyoğlu’na giden ve tişört, pantolon seçen sanatçı, ıstiklal Caddesi’nin arka sokaklarındaki ikinci el mağazalarını da iyi biliyor.
  [​IMG]
  Sezen Aksu: İhraç fazlası ürünler tercihi

  Günlük kıyafetlerinde rahatlıktan ödün vermeyen Sezen Aksu, Merter’e sık sık uğruyormuş. İhraç fazlası tekstil ürünlerini çok hesaplı fiyatlara toplamayı seven sanatçıya, bu turlarında arkadaşı Emel Müftüoğlu da eşlik ediyormuş.
  [​IMG]
  Ceza: Aradığını pazarda buluyor

  Ceza, rahat ve özgün giyim için semt pazarlarını adres gösteriyor. “Bol pantolon giymek hoşuma gidiyor. Rahat ediyorum. Pazardan da alışveriş yapıyorum. Çünkü benim marka bağımlılığım yok. Üzerime yakışması yeterli” diyor ünlü rap’çi...
  [​IMG]
  Teoman: Yurtdışı alışverişi

  Kıyafet onun en hassas olduğu konulardan biri... Yurtdışından özgün parçalar almayı tercih ediyor. Ancak ikinci el olması şartıyla... Yılda iki kez yurtdışına çıkıyor.
  [​IMG]
  Ümit Boyner: Vakti olsa pazarı tercih edecek

  Baştan aşağı marka giyiyor ama bu durumun zamansızlıktan kaynaklandığını söylüyor. Marka bağımlılığı olmadığını belirten Boyner, “Beymen’den giyiniyorum. Nadiren pazara gidiyorum. Çünkü vaktim yok. Üstelik kredi kartı da geçiyor” diyor.
  [​IMG]
  Tülin Şahin: Ayakkabılarını kendi tasarlıyor

  Yerli ve yabancı pek çok markanın defilelerine katılan, bir ayağı yurtdışında olan Tülin şahin, iş kendi giyimine gelince Beyoğlu’nu tercih ediyor. Semtin arka sokaklarındaki küçük dükkanlar onun alışveriş cenneti. Ayakkabılarının çoğunu da kendi tasarlayıp, mahalle arasındaki bir ayakkabıcıya yaptırıyor.
  [​IMG]
  Rıfat Özbek Kumaşları pazardan seçiyor

  Türkiye’den önce Londra’da ünlü olan tasarımcı artık kıyafet tasarlamayı bıraktı. Kendi markasının yanı sıra Pollini’ye de tasarımlar yapan Özbek, Türkiye’de bir yastık mağazası açtı. Bodrum’u çok seven ve zamanının büyük kısmını orada geçiren tasarımcı, pazardan alışverişi seviyor. Yalıkavak ve Bodrum pazarındaki kumaşlar ise onun vazgeçilmezleri arasında.
  ekolay
   
 2. Cevap: ünlülerin sırları

  tarkan üstü çıplak da ayağındaki botlar ne öyle yaa pişer insanın ayağı!!
   
 3. Cevap: ünlülerin sırları

  tarkanı ilk defa böyle görüyorum botları dehşet:)