Ünlülerin Gerçek İsimlerini Biliyormusunuz?

'Biyografi' forumunda Yasemin tarafından 15 Kasım 2013 tarihinde açılan konu


  1. Çok yakından takip ettiğimiz ünlülerin gerçek isimlerini merak ediyormusunuz.Birçok ünlü ismi sahne ve televizyondaki isimleri ile tanıyoruz gerçek isimlerini duyduğunuzda çok şaşıracaksınız.

    [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/unlulerin-gercek-simleri-31719.jpg]unlulerin-gercek-simleri-31719[/IMGALT]

    Ajda Pekkan'ın gerçek ismi Ayşe olduğunu biliyormuydunuz bunun gibi bakın birçok ünlülün gerçek isimleri,Sibel Can Deniz Engüzel,Haluk Levent,Haluk Acil,Bülent Ersoy Bület ErkoçNalan Emine Nalan Tokyürek,Ahmet Özhan Ahmet Şükrü Kadıoz,

    Sezen Aksu Fatma,Emre Altuğ gerçek ismi Niyazi,Kenan Doğulu'nun gerçek ismi Cihan,Sinan Çetin Sadettin,Okan Bayülgen Kaan,Sibel Tüzün Ayşe Tuğba Özerk Ayşe,Ata Demirer Ali ve diğer biröok ünlü ismin gerçek adları.

    Jennifer Simone Macide Şebnem Schaefer,Celalettin Metin Özülkü, Fatma Pınar Tokatlıoğlu (Pınar Aylin ), Fatma Yonca Evcimik, Fazlı Teoman Yakupoğlu, Hakan Recep Altun, Halil Mete Özgencil, Mehmet Yaşar Günaçgün Yaşar, Mustafa Fahir Atakoğlu, Aslı Pamela Spence, Rabia Demet Sağıroğlu.