ünlülerin enerji içecekleri

'Sağlıklı Yaşam' forumunda Dark tarafından 26 Nisan 2009 tarihinde açılan konu


 1. Ünlülerin içtikleri meyve suları

  Hep merak edilen konulardan birtanesi ünlülerin nasıl bu kadar zinde, pozitif ve bu kadar renkli olmayı nasıl başarıyor olmaları değil mi? Siyasetçi, şarkıcı ve birçok popüler simalar ne yapıyor? ne yiyor ne içiyorda bu kadar enerjik oluyorlar sizce? aslında o kadar efsanevi ve mucizevi birşeyler yok ortada birazdan size aktaracağım ünlülerin enerji içeceklerini okurken eminim şaşıracaksınız işte o içecekler.
  [​IMG]

  Ünlüler hangi meyve sularını tercih ediyor?
  Sanat dünyasının ünlü kadınları da taze sıkılmış meyve ve sebze sularına rağbet ediyor. Kimi yüz güzelliği, kimi zayıflamak, kimi de sağlıklı yaşamak adına ne duyduysa, ne bildiyse ve neyin faydasını gördüyse sıkıp sıkıp suyunu çıkardı ve içti… Çünkü bitki uzmanları ve diyetisyenler tarafından sık sık ‘Şu meyvenin, bu sebzenin suyunu için’ diye teşvik edildiler. Düşünün artık Teoman bile konserlerinde alkollü içki yerine artık elma suyu içiyor. Sezen Aksu, kilo vermek uğruna mısır püskülü haşlıyor. Sibel Can ananas suyu içerek zayıflıyor, Hülya Avşar kiraz sapı suyuyla formda kalıyor.

  [​IMG]
  Siyaset gücünü meyve sularından alıyor
  Başkaban Tayyip Erdoğan son dönemde havuç suyu içti, Erdoğan bununla yetinmedi son dönemde moda olan ıspanak ve maydanoz suyu da içti. Erdoğan’ın 2 yıl önce uyguladığı ve 10 kilo verdiği diyet programında bol bol nar ve portakal suyu içtiği konuşulmuştu. Ayrıca öğle yemeklerinde kefir içtiğini sık sık yineliyordu. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün en favori içeceğinin armut suyu olduğunu bilmeyenimiz yok artık. CHP Genel Başkanı Deniz Baykal taze sıkılmış havuç suyu sevenlerden.