Ünlülerin Çok Özel Güzellik Sırları

'Kadınların Dünyası' forumunda Yasemin tarafından 21 Şubat 2013 tarihinde açılan konu


 1. [​IMG]  Bir çoğumuz ünlülerin muhteşem görüntülerini pahalı ürünler ve bir dizi estetik operasyona bağlar halbuki pek çok ünlü parıldayan güzelliklerini minik tüyolara borçlu olduklarını biliyormuydunuz. Sizin de güzel ve bakımlı olmak için bir ton para harcamanızahiç gerek yok inanın.Siz de Ünlüler gibi sadece cildinizin ve vücudunuzun neye ihtiyacı olduğunu bilmeli ve ona göre önlemler edinmelisiniz. Bu minik güzellik tüyolarıyla emin olun siz de hayran kadığınız ünlüler gibi göz kamaştırabilirsiniz.


  Bade İşçilSalatanın içinde salatalık ya da domates gördüğünde alıyor ve makyajsızsa onları suratına sürüyor.Ebru Akel Gözlerindeki şişliği indirmek için göz çevresine hemeroid kremi sürüyor.Iris Berben,Alman oyuncu Berben, salatalığın mucizesine inanıyor. Salatalğın püre haline getirdikten sonra biraz sütle karıştıran sanatçı bunu yüzünde 20 dakika bekletiyor.

  Özge Ulusoy Boynu kırışmasın diye kitap okurken boynunun altına rulo kağıt koyuyor. Sinem Kobal Aktarlarda satılan 'yılan yağı' ile saç bakımı yapıyor. Hem saçı besliyor, hem de uzamasını hızlandırıyor. Kobal "Yağın kokusu biraz kötü ama buna değiyor diyor.
    2. Cevap: Ünlülerin Çok Özel Güzellik Sırları

  Ünlüler kadar bakımlı olmamız imkansız böyle söyleselerde çok özel bakımlar uyguladıkları kesin.