Ünlüler Hangi Marka Giyiyor

'Bunları biliyormusunuz' forumunda EyLüL tarafından 20 Haziran 2012 tarihinde açılan konu


 1. Ünlüler Hangi Marka Tercih Ediyor


  Hangi Ünlü Hangi Marka Giyiyor

  Beğendiğimiz birçok ünlü hangi marka giyiyor nerden giyiniyor bu konuda merak ettiklerinizi aşağıda bulabilirsiniz..
  Öncelikle Mega star Tarkan dan başlıyoruz bakalım sevdiğimiz ünlüler nerelerden giyiniyorlar Hangi Markaları tercih ediyorlar...

  Tarkan
  [​IMG]


  Beyoğlu'nda geziyor Tarkanın Amerikada sürekli pahalı markalardan alışveriş yaptığını sanıyorsanız fena halde yanılıyorsunuz.Çünkü o bir Beyoğlu gezgini...Türkiyeye geldiğinde mutlaka Beyoğluna giden ve tişört pantolo

  Tuba Ünsal

  [​IMG]

  Outletler alışveriş rotası üzerinde Pek çok markanın yüzü olan oyuncu ve model için markanın çok da önemi yok.
  Daha çok ikinci el kıyafetleri seviyor.Yurtdışına çıktığı zaman da bulunduğu yerin ikinci el pazarlarını didik didik etmeden dönmüyor.Beyoğlundaki pasajlar ile Beymen Diesel ve Miss Sixtynin outlet mağazaları hesaplı alışveriş noktaları arasında...

  Tülin Şahin

  [​IMG]

  Ayakkabılarını kendi tasarlıyorYerli ve yabancı pek çok markanın defilelerine katılan bir ayağı yurtdışında olan Tülin şahiniş kendi giyimine gelince Beyoğlunu tercih ediyor.


  Ashley Tisdale

  [​IMG]

  Tam bir alışveriş düşkünü olan güzel yıldız, Abercrombie and Fitch, Ecko Red, J Brand ve bebe markalarını tercih ediyor.

  Blake Lively  Gossip Girl dizisinde giydiği kıyafetlerle dikkat çeken Blake, kıyafet tercihlerinde ince eleyip sık dokuyor. Marc Jacobs, Chloe, Rag&Bone ve Phillip Lim markalarını tercih ediyor. Resimde Blake'in giydiği kıyafetler Rag&Bone'a ait.

  Taylor Lautner  Taylor'da Rob gibi. Onunda belli başlı tercih ettiği markalar yok. Ama olmazsa olmaz ayakkabı markası Vans'tır.


  Robert Pattinson  Robert, giyimiyle dikkatleri çekiyor. Modadan anlayan adam olarak nitelendirilen Rob'un tercih ettiği belli başlı markalar yok. O, kendine yakışanı giyiyor sadece ve markası ne olursa olsun.

  Rihanna

  [​IMG]

  Stil ikonu olarak görülen Rihanna, giyinmeyi bilen ünlüler arasında yer alıyor şüphesiz. Rihanna'nın tercih ettiği markalar arasında Balenciaga, Fendi, Givenchy, Vivienne Westwood ve Christian Louboutin yer alıyor.