Ünlü İsimlerin Güzellik Sırları

'Kişisel Bakım' forumunda Yasemin tarafından 1 Kas 2013 tarihinde açılan konu

 1. Hayranlıkla izlediğimiz ünlü isimlerin güzellik sırlarını merak ediyormusunuz elbette hangi bayan etmezki hayran olduğu ünlü gibi bakımlı ve güzel görünmeyi.Ünlü kadınların porselen gibi pürüssüz ve ışıl ışıl cilde sahip olan bu ünlüler acaba bu muhteşem görüntülerini neye borçlular hiç merak ettiniz mi?

  Biz sizin bu konuyu merak ettik ve araştırdık duyduğunuzda sizde çok şaşıracaksınız hayranlıkla izlediğiniz Magazin dünyaısnın bu güzel kadınları güzelliklerini yumurta akına borçlular evet evet yanlış okumadınız bayanlar sadece yumurta akına borçlular.Ünlü izimler yumurta akı ile güzellikleirne güzellik katıyorlar.

  Güzel oyuncu Burçin Terzioğlu bu duyumu doğrulayan güzellerimizdne ilki Burçin Terzioğlu çekimlere başlamadan önce mutlaka yumurta akı ve buz sürdüğünü söylüyor ve bu uygulamanın cildine çok iyi geldiğini sözlerine ekliyor.

  [IMGALT=https://forumdas.net/upl/uploads/burcin-terzioglu-87661.jpg]burcin-terzioglu-87661[/IMGALT]

  Aynı şekilde Ebru Şallı,Ayden Şener gibi güzellikleri ile adlarındna söz ettiren oyuncu ve mankenlerde bu uygulama sayesinde güzel bir cilde sahip olmayı başarıyorlar.Ayrıca güzel oyuncularımızdan Aydan Şener mutfakta kullandığı malzemelerden kalanları hiçbir şekilde israf etmediği kalan her malzemeyi bir şekilde değerlendirdiğini söylüyor.

  [IMGALT=https://forumdas.net/upl/uploads/aydansener-86241.jpg]aydansener-86241[/IMGALT]

  Güzel cildi ile bilinen Ebru Şallı da pürüzsüz cildini yumurta akına borçlu olduğunu söylüyor.

  [IMGALT=https://forumdas.net/upl/uploads/ebrusalli-55739.jpg]ebrusalli-55739[/IMGALT]