Ünlü İsimler Nasıl Zayıflıyor?

'Sağlıklı Yaşam' forumunda Yasemin tarafından 2 Temmuz 2013 tarihinde açılan konu


 1. Ünlülerin Zayıflama Sırları
  Ekranların aranılan ünlü kadınlarının formda kalma ve zayıflama sırlarını merak ediyormusunuz.

  Özge Ulusoy,Burcu Kara ve Irmak Ünal gibi ünlüler nasıl ideal kilolarını koruyorlar ve herzaman formda kalabiliyorlar.Televizyon ekranlarının güzel ünlüleri nasıl formda kalıyor ve nasıl zayıflıyorlar.

  Özge Ulusoyun zayıflama ve kilosunu koruma sırrı Uzman doktor kontrolünde beslenmeye özen gösteriyor güzel sunucu.Özge Ulusoy, kendisine verilen beslenme listesine harfi harfine uyuyor.Güzel sunucu yaz ve kış yediklerine dikkat ettiğini, başta balık olmak üzere deniz ürünleriyle beslenmeyi tercih ediyor.

  Sinem Güven Akdeniz tipi beslenmeyi tercih ediyor yaz aylarında daha çok su tüketiyor.Ayrıca yaz aylarında bol bol meyve yiyor ve her gün sebze suyu içiyor. Hamur işi ve tatlılarla arasının iyi olmadığını söylüyor.Sinem Güven ayrıca kızartma, cips gibi ağır ve yağlı gıdaları da tüketmemeye de ayrı bir özen gösterdiğini söylüyor.

  Ekranların ve dizilerin aranılan oyuncusu Burcu Kara'nın beslenme tercihini zeytinyağlılar. Yaz aylarında çok fazla yemek yiyemediğini, daha çok sulu gıdalarla besleniyor.Güzel oyuncu Burcu Kara, vücudunun kaybettiği sıvıyı bu şekilde yerine koymaya çalışıyor. Ev yapımı yemekleri yemeyi tercih eden Burcu Kara asitli içeceklerden uzak duruyor.

  Irmak Ünal'da yaz aylarına uygun besleniyor yaz aylarında bolca karpuz yediğini söylüyor güzel oyuncu.Irmak ünal, yemek masasından makarna yerine makarna salatasına, pilav yerine pirinç salatasına ve kısıra yer veriyor.
   


Similar Threads: Ünlü İsimler
Forum Başlık Tarih
Sağlıklı Yaşam Günlük Alınması Gereken Vitaminler 11 Ağustos 2013
Sağlıklı Yaşam Günlük Diş Bakımı Nasıl Yapılır 25 Mart 2013
Sağlıklı Yaşam Kilo Vermek Için Alınması Gereken Günlük Kalori 12 Mart 2013
Sağlıklı Yaşam Taylan Kümeli'nin 3 Günlük Zayıflama Diyeti 29 Eylül 2012
Sağlıklı Yaşam Günlük Kalori Hesaplama 9 Şubat 2012