Ünlü Damatlık Markaları

'Sosyal Konular' forumunda By RiZeLi tarafından 29 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu


 1. 2010 Damatlık Markaları

  Network

  Modern, dinamik, güçlü, sahici, kendine güvenen marka değerleri ile NetWork global bir marka olmanın yanı sıra bireyselliğini kaybetmeyen, çağdaş dünya insanı için Eylül 1999'da yaratıldı. Modern kadın ve erkeğin günden geceye taşıyabileceği NetWork koleksiyonu, yaşamın yoğun temposuna uyum saglayan, detaylarda özgünleşen, kumaş kalitesiyle öne çıkan ve günü yaşayan bir çizgiye sahip.

  Mithat

  Kaliteyi yaratmak ve yaratılan kalitenin arkasında durmak çok ciddi bir angajman gerektirir. Bu bir yemindir. Yüzlerce insanın beyni, emeği ve gücü ile meydana getirdiği kalite ciddi bir inanç birliğinin ürünüdür. Yaratılan kalitenin arkasında durmak ve sonuna dek onu yaratmaya çalışmak bu konuda her gün biraz daha ileri gitmek Mithat'ın karakteridir. Giydiğiniz her Mithat ürünü ile kaliteyi tasımakta olduğunuzu unutmayınız.

  Kiğılı

  Teke tek mücadele yapilamayan ülkemizde, tek basina Erkek Giyim yarisinda vakur, emin adimlarla ileride ve ilerlemeye devam ediyor. Sundugu koleksiyonlarla Türk erkeginin vazgeçilmez tutkusu haline gelen KIGILI hazirladigi degisik draplarla standardin disina dededen toruna, her yasa, her zevke, dolayisiyla daha çok kisiye hitap ediyor.

  Scabal

  Scabal Kanyon,dünya markası Scabal'ın çeşitleri ve aksesuarlarını beğeninize sunmaktadır. Ayrıca, iki bin çeşit üstün kalite kumaş alternatifi içinden, özel kumaş siparişinizi 3 gün içerisinde, hazır giyim seçeneğinizi ise Scabal özel olarak hazırlatarak 3-4 hafta içinde sizlere teslim edebilmektedir.

  Faruk Saraç

  Müşteri yelpazesi, kullandığı gökkuşağı kadar renkli ve çeşitlidir. Siyasetçileri, sanatçıları, sporcuları, işadamlarını hatta çeşitli hanedan mensuplarını, klasik erkek görünüşlerinden vazgeçmeye ikna eder ve onlara bunu onaylatır.

  Şinasi Günaydın

  Her zaman kaliteyi , estetiği ve rahatlığı esas alan bir mantıkla başlar çizgilerine ve bir bedene neyin yakışacağı yılların tecrübesini taşıyan gözlerinde bir anda şekilleniverir. Sonra kumaş şekil almaya başlar rahat, şık bir müşteri daha kazanmıştı.

  Sarar

  Vizyonumuz: Kumaş seçimimiz, detaya verdiğimiz önem ve dikişte gösterdiğimiz ince özen ile müşterilerin değişen ihtiyaçlarını göz önüne alarak; öncü-yaratıcı çözümler ve kurumsal bir yapı ile müşterilerimizi farklı kılacak değerde kaliteli ürün ve hizmet sunmak.

  Pierre Cardin

  Aydınlı, 40 yıldan bu güne, üretim gücünü ve kalitesini sürekli artırarak, Türkiye'nin en önemli tekstil güçlerinden biri haline geldi. Dünya markalarıyla omuz omuza vermekle yetinmeyip, yarattığı markalarla dünya markalarının belirleyici güçlerinden biri oldu.

  Beige

  Beige markası modern tasarım, ithal kumaş ve yüksek dikim kalitesiyle giyim tarzınıza yeni bir soluk getiriyor. Birebir fikir alışverişi ile siz müşterilerimizin giyim zevkine uygun tasarımlar yaparak beğeninize sunuyoruz.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 16 Ocak 2013