Ünal Aysal'dan Fenerbahçe Yorumu

'Spor Gündemi' forumunda Sitem tarafından 24 Nisan 2012 tarihinde açılan konu


 1. Başkan Aysal'dan Fenerbahçe maçı Yorumu


  Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Fenerbahçe derbisi sonrası Hürriyet’e özel açıklamada bulundu:

  - Panik mi. Bilakis, bu yenilgi bizi daha da ateşledi. Yanılıp, yanılmadığımı önümüzdeki günlerde göreceksiniz. Fenerbahçe derbisinde sarı kırmızılı takımın oynadığı futboldan ve Galatasaray taraftarının yüksek standartından son derece mutlu olduğunu belirten Ünal Aysal şöyle devam etti:

  - Elde edilen netice hariç, taraftarımızın davranışından ve takımımızın oyunundan tatmin oldum. Maçın en büyük iki kazancı budur. Bu yenilgi elbette dünyanın sonu değil. Bundan sonra biraz daha gayret sarfetmemiz gerekiyor. Hepsi bu.

  Fatih Terim’le konuştum

  Aysal, maçtan sonra Fatih Terim ile konuşup konuşmadığı şeklindeki soruya da şu yanıtı verdi:

  - Hocamızla konuştum. Ve oyundan dolayı kendisini tebrik ettim. Terim de benim gibi düşünüyor. Bu söylediklerim kesinlikle F.Bahçe’nin galibiyetini küçük düşürmek değil ama sporda şans faktörü çok önemli. Aysal “Bu yenilgi G.Saray’ı paniğe sürükler” yorumlarına katılmadığını da ifaderek şunları söyledi:

  Bu yorumlara katiyyen katılmıyorum. Tersine bu yenilgi bizi daha da ateşledi. Bunu önümüzdeki maçlarda oyuncularımız gösterecektir. Bu mağlubiyet bizi daha fazla teşvik edecektir. Yanılıp, yanılmadığımı göreceksiniz. G.Saray Başkanı, camianın pazar günkü maçta üzerine düşen görevi yerine getirdiğini de ifade ederek, “Bizim için sahalarda iki şey çok önemli. Huzur ve yüksek standart. Takımımız ve taraftarımız pazar günü bu konuda üzerine düşeni yerine getirmiştir” dedi.

  [​IMG]
    2. Cevap: Ünal Aysal'dan Fenerbahçe Yorumu

  helal sana başkan. sıradan bir takıma yenilmedi:f30:
   


Similar Threads: Ünal Aysal'dan
Forum Başlık Tarih
Spor Gündemi Ünal Aysal'dan Eleman Açıklaması! 20 Ocak 2013
Spor Gündemi ünal aysal yönetim listesi 15 Mayıs 2011
Spor Gündemi ünal aysal transfer listesi 15 Mayıs 2011
Spor Gündemi Ünal aysal kimleri alacak 15 Mayıs 2011
Spor Gündemi Ünal aysal kadrosu 15 Mayıs 2011