Ulan İstanbul’da Karlos Öldü mü?

'Medya Bölümü' forumunda Eylem tarafından 18 May 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Site Yetkilisi

  Ulan İstanbul’da Karlos Öldü mü?

  [​IMG]


  Uzun zamandır böylesi severek bir dizi izlediniz mi? Bir dolandırıcı çetesinin maceralarının sizi bu denli etkileyebileceğine inanır mıydınız? Ulan İstanbul başladığı ilk günden bu yana izleyicinin büyük beğenisini topladı. Dizideki her oyuncu rolünün hakkını verince ortaya ailecek izlenebilir bir dizi çıkarmışlar.

  Kanal D ekrenlarında Bu akşam yayınlanan bölüm nefeslerin tutulmasına neden oldu? Yayınlandığı ilk günden bu yana sosyal medyada da adından sıkça bahsettiren dizinin iki ismi Karlos ve Yaren… Birlikte söyledikleri şarkılar ile gündemi değiştiren, insanı neşelendiren, hatta dinledikçe dinleme ihtiyacı oluşturan bu ikilide sona mı gelindi bu hafta?

  Önce dizinin fragmanlarında Karlos’un vurulma sahneleri döndü haliyle izleyici bugün ekran karşısına daha bir kilitlendi. Ha şimdi vuruldu ha şimdi vurulacak derken dizinin sonunda istenmeyen oldu ve Karlos Malatyalı’nın adamının silahından çıkan üç kurşunla vuruldu?

  Ulan istanbul Karlos öldü mü?

  Eğer sizlerde bu dizinin takipçisi iseniz gözünüzden kaçmayan bir kaç nokta olmuştur. Bizlerde bu noktaları bir araya getirip bir senaryo hazırladık. Bakalım siz bu senaryolar karşısında bizimle aynı fikirde misiniz?

  Karlos film çekimine gittiği sırada minübüsten inerken Malatyalının adamını farketti ve hazırlıklara başladı.

  Malatyalının adamı Karlosu vurmadan önce evsiz bir garibanla çarpıştı. Aslında bu gariban değil grubun üyelerinden birisiydi. Çarpışma sırasında el çabukluğu ile tabancayı sahte mermi dolu bir tabanca ile değiştirdi.

  Silahın değiştiğini haliyle anlamayan Malatyalının adamı Karlos’a üç el ateş etti. Karlos rol kabiliyetini gösterdi ve yere yığıldı. İşin gerçekliğini korumak adına Yaren plandan habersiz bırakıldı ve Karlos’un gerçekten vurulup öldüğünü düşündü.

  Ya da Karlos gerçeten vuruldu ve önümüzdeki hafta hastaneye yetiştirilecek ve umarım kurtulacak. Karlos ve Yaren aşkında bugün son perde miydi yoksa hepsi bir tezgah mı haftaya hep birlikte öğreneceğiz.