Ufo

'Haberler' forumunda By RiZeLi tarafından 10 Ara 2009 tarihinde açılan konu

 1. İngiliz UFO uzmanları, bu garip olayı "gerçek bir gizem" olarak değerlendirdi. Olaydan şaşkına dönen Norveçliler, gün boyu Norveç Meteoroloji Merkezi'ni telefon yağmuruna tuttular.

  Olaya şahit olanlardan Totto Eriksen, kızını okula götürürken farkettiği ışık için "Tromso'nun iç sahilinden farkettik, muhteşemdi. Kendi merkezi etrafından dönen bir roket gibiydi. Ardından da aşağılara inerek yok oldu. İlk başta, ay dağın üzerinden yaklaşıyormuş gibi görünürken, sonra tamamen başka bir şeye dönüştü."yorumunu yaptı.

  İngiliz Savunma Bakanlığı'nda UFO analisti olarak görev yapmış olan Nick Pope, ilk düşüncesinin bunun bir meteor, alev topu ya da eski bir uydunun Dünya'ya girerken yanarak bıraktığı iz olduğunu söyledi.

  İRONİK BİR DURUM
  "Ancak spiral hareket bütün bu varsayımlarımın yanlış olabileceğini gösteriyor. Bu çok garip. Gerçek bir gizem. Meteor ya da ateş topu, düz bir çizgi üzerinde ilerlerdi, ancak bu şekilde spiral çizmesi fizik yasalarına aykırı.Kimileri bunun Kuzey Işıkları olabileceğini iddia ediyor ama onlar sadece gökyüzünü yeşile boyayan ışıklardır. Bu şimdiye dek gördüğüm tüm Kuzey Işıkları'ndan farklı bir durum."
  Pope, İngiliz Savunma Bakanlığı'nın UFO araştırmalarını sona erdirmesinden sadece bir hafta sonra böyle bir olayın gerçekleşmesinin "ironik" olduğunu sözlerine ekledi.

   
 2. Cevap: Ufo

  :f73:
   
 3. Cevap: Ufo

  paylaşm için tşkkr edrm