ufo gerçeği

'Bunları biliyormusunuz' forumunda DiScOvErEr tarafından 12 Haz 2009 tarihinde açılan konu

 1. UFO (Unidentified Flying Objects) yani Türkçe adıyla Tanımlanamayan Uçan Cisimler. Yarım asırdan fazla bir süredir insanların en büyük merak konularından biri ufolar ve yeni bin yılda da en fazla ilgi odağı olacak gibi gözüküyorlar. Gerçek ya da değil; bir tek şey var ki o da UFO'ların güncelliğini hala ilk günkü gibi korumasıdır. Ve bu güncellik hiç bitmeyecek bir sürecin içinde varlığını sürdürecektir.

   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 10 Oca 2014
 2. Cevap: ufo gerçeği

  1. video bana gösteri yapan jet uçakLarını anımsattı =))
  ama 2. video da sanki bir oynama var gibiydi ama biLmiyorum birazda gerçek gibiydi oynamada oLabiLir beLKi :) =)
   
 3. Cevap: ufo gerçeği

  Ufo larla ilgili bir haber programında şöyle diyordu konuşmacı: ''Aslında bu ufo uydurması; insanlığa kendisinden ve kendisini düzene sokmak için gönderilen dinlerden ve sonuçta Allah tan ümidi kesmelerini empoze etmektedir.Söylenmek istenen şudur:İnsanlar acizdir,kendilerini düzene sokamamaktadırlar hatta bu düzeni sağlamak için gönderilen dinler de bunu başaramamaktadır ve insandan kat kat üstün yaratıklar gelecektir ve bütün bu yapılamayanları bunların yerine yapacaktır.''
   
 4. Cevap: ufo gerçeği

  asLında dediğin doğru gibi Pardus mantıkLı geLiyor gerçi
   
 5. Cevap: ufo gerçeği

  yhaf bn bunu belgesellerde goruom adam dıor yhq uzaylı gelmıs bunla konusmus sankı uzaylı qelce inglizliceyi orencek de adamla konuşçka bnce uydurMa
   
 6. Cevap: ufo gerçeği

  UFO gerçeği

  Ama hangi ufo gerçeği?

  Gerçek ufo ların gerçeği mi yoksa düşen ufo lardan ele geçirilenlerin prototiplerinden tersine mühendislikle 60 yıldır yapılmaya çalışılan örnekleme dünya insanlarının yapmaya çalıştığı alman amerikan rus ufo ların gerçeği mi.

  Ki 20 örnek usa yeraltı hangarlarındadır internetten de ulaşılabilir, yer çekim karşıtı anti-gravitik enerji sağlayan element 115 dünyada yoktur kimyasal element tablosunda sadece yeri vardır. Kendisi dünyada yoktur.

  Bu nedenle tıpkı güneşin termo-nükleer çalışma prensibine dayalı çalışan sistem önlerinde hazır prototip olarak bulunmasına rağmen bire bir gerçek ufo yapılamamıştır.

  Yapılan uyduruk örneklemelerin de uçus güvenliği ve manevra kabiliyetlerindeki yetersizlik nedeniyle büyük oranda vazgeçilmiştir.

  Aslında düşünülmesi gereken şudur.
  Tüm galaksileri yıldızları ne varsa hepsini içerisinde barındıran space yani uzay dediğimiz boşluk aslında bir enerji havuzudur.Enerji havuzunun sırlarını çözen teknikler gelişmeden gerçek bir ufo yapılması mümkün de değildir.

  Şöyle örnek verelim siz elektrik enerjisini bilmiyorken o enerji hep vardı. Ne zaman ki elektrik enerjisi keşfedildi

  elektrikle elektronikle düzenekle çalışan günlük hayatı kolaylaştıran pek çok icad yapıldı.Nakil aracı uçakta bunlardan biridir.

  Şu an da henüz uzay boşluğu enerjisi bilinmiyor ve keşfedileceği ve tekniğinin bilineceği günü bekliyor.


  Gelelim ufo nun aslı bir nakil aracı olmasıdır.

  Tıpkı insanların yaptığı itmeli prensiple çalışan uçaklar nasıl bir nakil aracı ise, ufolarda genelde element 115

  termonükleer ve propolsiyon prensiple çalışan gelişmiş bir nakil aracıdır.

  Uçakları yapan insanlardır ama ufo ları yapanlar dünya dışı başka gezegenlere ait yaratıklardır.

  Uçaklar bilimsel ticari askeri amaçlar için kullanılmaktadır.
  Ufo lar ise dış dünyaların dünya ve benzeri gezegenlerin benzer amaçlarla ziyareti için yapıldığı ortadadır.

  Gerek dünya üstündeki gerekse dünya dışındaki dünya benzeri yaşam mümkünatı daha değişik ama benzer gezegenlerin sakinlerinin hepsi biz insanlarda dahil yaratanın meydana getirdikleridir ve dünyalılar nasıl düşünüyorsa tabiatları olarak dünya dışılarda aynı ve benzer düşünme tabiatı özelliklerine de sahiptir.

  Nasıl ki haklı olarak kabul görmesede, insan mars a pathfinder indirebiliyor orada varsa sömürülecek kaynakları varsa köle diye kullanılacak insansıları kullanmak düşüncesinde ise tersininin olasılığı da aynı oranda dünya için de bir gerçektir.

  Ufo görmemiş büyük çoğunluğun inanmakta zorlandığı acı gerçekte budur.

  Bu da ufo görünceye kadar bir ölçüye kadar anlayışla karşılanabilir. Hollywood fantazisi sanmaya da devam edebilir.

  Tuhafı ise Hollywood un aslında fantazi yaftası arka planında gerçeklere ait bilgiler veriliyor olmasıdır.
  Fantazi ile gerçeği ayırd edebilenler çok azdır. Ta ki kendileride ufo görünceye kadar.

  ----------
  Ama hiç ufo görmemiş prof şildli bilim insanlarının prof şildi arkasında

  ''bizden daha gelişmiş diğer medeniyet ve dünyaların varlığı'' MASALDIR diyebilen ve
  ((Enerji dünyasının bilinçli sakinleri olan cinleri ve şeytanları kabûl etmedikçe, birer “akıllı enerji olan cinlerin,
  disk şeklindeki “uçan fincanları garip uzaylı silüetleri ile bizden daha gelişmiş diğer medeniyet ve dünyaların varlığı masalları sürecek ve bu masallar bu işin “gönüllü misyonerlerince bir inanç sistemi şeklinde sunularak insanlar aldatılmaya devam edilecektir.)) diye de işkembeyi kübradan desteksiz fetva buyuran üstelikte PROF şildi ve kurum başkanı gibi sıfat taşıyan ama bilim insanına yakışmayan tarzda taraflı sorumsuz mesnetsiz şahitsiz ispatsız iddia sahiplerine ne diyeceksiniz. Örnek verelim; Ki Kuran da (O isra yıldızınında rabbidir.) diye yazarda bahsetmek işlerine gelmez.

  Neye benzedi bu şimdi.

  Afrikanın balta girmemiş ormanlarında yaşayan pigmelerin bir gün uçak görüpte pigmelerin alimi pigme büyücüsüne gidip anlattıklarında pigme kabilesi büyücüsünün buyuracağı gibi onlar tanrıların arabaları içindekilerde tanrılardır hatta indir cindir vs dir diye buyurması gibi benzer bilgi seviyesinden buyuranlardan ne farkı var anlattıkları masalların acaba. Yoksa pigme kabilesi ulu büyücüsünden daha mı iyi akıl sahibi akleden prof şildlidirler acaba. Gerçekleri bilerek gizleyenler sadece azınlık bir kısım insanı ama sadece kendilerini kandırabilirler.

  Ama Olagelenler ve gelecekte olacak olanlar onları yalanlıyacak ve aslında onların yalancı ve de masalcı olarak
  anılacakları günde gelecektir.

  Neden mi, tıpkı dünya yuvarlaktır ve dönüyor diyen insana sen masalcısın yalancısın, aksine dünya düzdür ve dönmez diyen üstelikte din adınadır diye ahkam kesip cezalandıran aklı evvel gerçek masalcıları o tarihte dünyadan sadece 100 km yukarıdan baktırtmak mümkün olsaydı tükürdüklerini yalamak zorunda kalacakları gibi.
  ----------

  Sadede gelirsek, netice.
  Nasıl ki taraflar varsa tarafları meydana getiren tarafta vardır. Unutulmasın.
  Aksini hiç kimse iddia edip ispat edemez.
  --------
  Gelelim dünya nufusu 6,5 milyarsa ufo gören şahit sayısı en az 20 milyonla 150 milyon arasında değişmektedir. Her geçen günde yeni şahitler eklenmektedir.Sonuç rakam halen çoğunluk insan nufusunun onda biri bile değil.

  Ufo cuları gören temas kuran sayısı 4 bin cıvarıdır.

  Şimdiye dek toplanan derlenen tasniflenen (askeri jandarma polis kayıtları olarak mühürlü imzalı kayda geçmiş halde) devletlere ait resmi, (araştırma kurumları derneklere vs lere ait) yarı resmi, ve on binlerce kişisel belge bilgi resim video vs sayısı yaklaşık toplam 20 binden fazladır.

  UFO = Undefineted Flying Object yani Tanımlanmayan Uçan Nesne baş harfleri = TUN

  Peki Defineted Flying Object yani TANIMLANMIŞ UÇAN NESENLER = DFO lar ne zaman ve kim tarafından UFO = DFO yapılacaktır veya niçin yapılmamaktadır. Yapılamamakta mıdır.

  Tanımlamayı yapacak olan en üst düzey resmi makamlar mıdır.

  Asker jandarma polis resmi makam değil mi resmi makam. Resmi makamlar zaten resmi raporlarla belgelerle tanımlamayı yapıyor olmasına rağmen;

  Hala tanımlamamakta israr eden RESMİ MAKAMLAR ÜSTÜ RESMİ MAKAMLAR kim veya kimler ve neden ısrarla tanımlamamakta direnip, gerçekleri insanlardan inatla saklamakta israrla, acaba nelere ve neye göz yummaktadırlar neye karşılık.

  Ya günün birinde tüm gerçek inkar edilemez halde ortaya çıkarsa inkarla israrla undefineted yapanlar ve yapılanlar, DEFİNETED = TANIMLANMIŞ olduğunda, devletlerin zirvesindekiler, gerçekleri saklamaktan dolayı inanılırlıklarını yitirirlerken, hala örtecek kılıf aramak mı olacaktır acaba halleri.

  Bu durumda insanların üst yöneticlere duyacakları güven zaafı kimin işine yarar dersiniz.
  Dünyadaki insanların mı dünya dışıların mı.

  Peki kim zarar görür dünyadaki insanlar mı
  yoksa devletlerin dünyalı üst yöneticileri mi?

  Yoksa devletlerin üst yöneticileri klon mu insan değil mi!

  İnsan iseler, güvenilirliklerini yitirmemek ve insan kardeşlerini bilgilendirmek için tüm belge ve bilgileri tüm insanlığa açmak zorundadırlar.

  Açmadıkları müddetçe de, aşağıdaki konulu resimdeki tüm gerçekliği peşinen kabul etmiş sayılacakları aşikardır.

  İşte gerçek, tüm internetin taratımıyla incelenen belge ve bilgilerin ışığında ortaya konan, ve kalanı teferruat olan ve özünün özü ise UFO ların ve UFOCULARIN İNSANLARDAN GİZLENEN GERÇEKLERİ'nin RESİMİ aşağıdadır.

  YORUMSUZ : resimlerle
  UFO GERCEGİ

  Bakın Görün.
  fikir sahibi olun.
  Araştırın. Fikrinizi yazın.

  Kalanı teferruat.
  Saklanan bütün gerçeğin
  özü İşte bu.
  Varsa belgeniz ekleyecek resminiz buyrun.

  [​IMG]