Twitter'ın Yeni Görünümü

'Teknoloji Haberleri' forumunda Sitem tarafından 20 Şubat 2012 tarihinde açılan konu


 1. [​IMG]  Yeni Twitter'da Neler Değişti?
  Uzun uğraşlar sonucunda Twitter'ın yeni yüzüyle ilgili çalışmaların tamamiyle bittiğini ve halen yeni tasarıma geçemeyen kullanıcıların artık önlerinde hiçbir engel kalmadığı belirtti. Twitter'ın yeni yüzü artık tüm kullanıcılara açık. Twitter yönetimi, tüm kullanıcıların en kısa sürede yeni tasarıma geçmelerini tavsiye ediyor.

  Yeni tasarımla birlikte birçok kısayol tuşları da yeni tasarıma eklenmiş. Örneğin klavyeye GD yazarsanız Discover/Keşfet sayfasına, GC yazarsanız Connect/Bağlantı sayfasına, GA yazarsanız da Activity/Aktivite sayfasına ulaşırsınız.(SDN )

  Ticari sayfaların, kişisel sayfalardan ayrılması için de yeni özellikler eklendi.Marka tanıtımlarını yapan sayfalar Facebookta ki gibi bir görünüme büründü.Marka tanıtımı yapan sayfalarının en önemli özelliklerden biri ise kendi logo ve mesajlarını daha belirgin hale getirmek ve özelleştirme hakkına sahip olması, bu özelliğin ise Coca-Cola, Dell, Disney, General Electric gibi büyük şirketlerin kullanımında olması.

  Ayrıca iPhone ve Android cihazlar içinde yeni twitter için uygulamalar güncellendi.Hemen Apple Store ve Android market üzerinden güncellemelerinizi yapabilirsiniz.

  İşte Twitter'ın Yeni Görünümü

  [​IMG]