Twitter'da Unutulan Şifre Nasıl Yenilenir?

'Sosyal Medya' forumunda Yasemin tarafından 10 Ekim 2013 tarihinde açılan konu  1. Twitter şifrenizi unuttuysanız yapmanız gerekenleri sırasıyla aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.

    [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/twitter-sifre-degistirme-40784.jpg]twitter-sifre-degistirme-40784[/IMGALT]

    Twitter şifrenizi unuttunuz ve yenisini almak istiyorsunuz sakın telaşlanmayın arkadaşlar bu sandığınız kadar zor birşey değil çok kısa süre içerisinde Twitter için yeni şifre oluşturabilirsiniz.

    Twitter sayfasına girmeye çalıştığınızda giriş hata sayfası belirecektir bu sayfada Şifreni mi unuttun? linkine ya da ana sayfadaki üye giriş alanının altında yer alan Unuttun mu? linkine tıklamalısınız.Ardından açılan sayfadaki alana Twitter hesabınızda kullandığınız kullanıcı adınızı ya da e-posta adresinizi yazmanız gerekmektedir.Hemen altında gördüğünüz metni ilgili alana yazacaksınız ve gönder düğmesine basacaksınız.Sona yaklaşmış durumdaısnız şimdi yapmanız gereken şey E-posta adresinizi kontrol etmeniz olacaktır.E postanızda Twitter'dan gelen şifre sıfırlama e-postasındaki linki olackatır bu linke tıklayın.Son olarak yapmanız gereken şey ise şu Linke tıkladıktan sonra açılan sayfadaki Yeni şifre ve Yeni şifre onay alanlarını doldurup değiştir düğmesine tıklamanız yeterli olacaktır.Hepsi bu kadar arkadaşlar artık şifreniz yenilenmiş olmalı artık istediğiniz gibi Twitter kullanmaya devam edebilirsiniz.

    Hepinize kolay gelsin umarım konuyla ilgili yardımcı olabilmişimdir.