Twitterda Bağlantı Rengi Değiştirme

'Sosyal Medya' forumunda Yasemin tarafından 20 Eylül 2013 tarihinde açılan konu  1. Twitter sayfanızda bağlantı renginizi değiştirmek ve özelleştirmek istiyorsanız bir kaç önerimiz olacak sizlere.

    Örneğin Twitter kullanmaya yeni başladınız ve nasıl yapacağınızı bilmediğiniz Twitter'da bağlantı renginizi değiştirebiliyorsunuz bunu nasılmı yapacaksınız sizlere bu konuyu kısaca anlatmak istiyorum çok basit ve kolay bir işlem olduğunu sizlerde göreceksiniz.Twitter bağlantı renginizi değiştirebilirsiniz bunu yapmak istiyorsanız öncelikle twitter hesabınıza giriş yapmalısınız.Ardından Sağ üst kısımdaki ayarlar sekmesine tıklayın.

    Ayarlar sayfası açıldıktan sonra sol menüden Tasarım kısmına tıklamalısınız.Tasarım kısmına tıkladınız ve bu bölüme geldiniz burada yapmanız gereken şey sayfayı biraz aşağıya doğru kaydırmalısınız. En altta bağlantı rengi kısmını görmüş olmalısınız oradaki kutunun içerisine tıklayın ve açılan renk katoloğundan istediğiniz rengi seçin bağlantı renginizi değiştirmiş oluyorsunuz.Yaptığınız tüm değişiklikleir kaydedin heps bu kadar.