Twitter’a neden girilmiyor 19 Ocak

'Teknoloji Haberleri' forumunda Züleyha tarafından 16 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

 1. Züleyha

  Züleyha Site Yetkilisi


  Twitter’a neden girilmiyor 19 Ocak

  Bu sabah saatlerinde twitter’a girişlerde yaşanan sorun halen devam ediyor. Saat 10.15 gibi başlayan teknik bir arıza nedeniyle pek çok kullanıcı twitter’a giriş yapamıyor.

  Twitter’a girip etrafı kolaçan etmek için gerekli ortamı oluşturduğunuz anda yaşadığınız hayal kırıklığı bir mesaj olarak ekranda beliriyor. “Teknik bir hata var”…

  Eğer telefondan giriş yapabiliyor ancak video ve fotoğrafları görüntüleyemiyorsanız durumun sebebi aynı… Teknik bir hata..

  Açılan sayfada tam olarak bize söylenen “Teknik bir hata var. Fark ettiğin için teşekkürler, bunu yakında düzelteceğiz ve her şeyi eski haline getireceğiz”

  [​IMG]

  Twitter kullanıcılarını sinir harbine sokan bu durum halen sürüyor. Sebebinin ne olduğu konusunda net bir açıklama yapılmazken zaman zaman bazı kullanıcılar sayfayı eksik olsada görüntüleyebiliyor.

  Twitter daha öncede benzer sebeplerden dolayı geçici süre kapanmıştı. Herkes tarafından merak edilen bu sorun en kısa sürede tamamen çözülecektir. Sizlerin cihazlarınızın ayarlarıyla oynaması durumunu değiştirmeyeceği için yapılması gereken en doğru şey oturup sakin sakin beklemek. Sorunun kaynağı sizinle alakalı olmadığı için beklemekten başka bir çare şuan için yok.