Twitter Şifre Nasıl Değiştirilir?

'Sosyal Medya' forumunda Yasemin tarafından 20 Eki 2013 tarihinde açılan konu

  1. Twitter hesabınızın şifresini değiştirmek istiyorsanız aşağıdaki adımları izlemeniz gerekmektedir.Oldukça kolay bir şekilde Twitter şifrenizi değiştirebilirsiniz.

    [IMGALT=https://forumdas.net/upl/uploads/twitter-sifre-degistirme-64436.jpg]twitter-sifre-degistirme-64436[/IMGALT]

    Twitter şifre değiştirme işlemi çok basit fakat site dilinin ingilizce olması nedeniyle birçok kişi Twitter'ı istediği gibi kullanmakta sıkıntı çekiyor.Bu nedenle Twitter şifrenizi nasıl değiştirebileceğinizi sizlere anlatmaya çalışacağım arkadaşlar.

    İşte Twitter hesabı şifre değiştirme:Yapmanız gereken şey ilk önce kullanıcı adı ve şifrenizle birlikte Twitter 'a giriş yapmalısınız.En üst kısımda bulunan Profile linkine tıklayın.Görüntü resminizin hemen altında bulunan Edit Your Profile linkine tıklayın.Sekmelerden Password sekmesine gelin ve aşağıdaki adımları takip ederek Twitter şifrenizi değiştirin.Current Password : Eski şifrenizi giriniz.New Password : Yeni şifrenizi girin daha sonra Verify New Password : Yeni şifrenizi tekrar girin diyecek bu işlemide yapın.Son olarak Formun en alt kısmındaki Change linkine tıklayarak işlemi sonlandırınız.İşte hepsi bu kadar.