Twitter Da Follower Arttırma

'Sosyal Medya' forumunda EyLüL tarafından 13 Mayıs 2012 tarihinde açılan konu


 1. Twitter Da Follower Arttır


  Twitter Da Follower Nasıl Arttırılır

  Az sayıda iyi ve kaliteli Follower, binlerce alakasız Followerdan çok daha iyidir.

  Şöyle düşünün mesala, vergiler ile ilgili Tweet yazdığınız bir Twitter hesabınız var, 1000 adet Followerınızın 999 adedi Spam-Follower, yani yazdığınız Tweetler ne gerçek anlamda okunur, ne de Retweet edilir.

  Twitter follower sayısı nasıl arttırılır


  Twitter followers arttırmak için Twiends.comu Kullanabilirsiniz.

  Twiends.com Nedir? Bu site Twitter ve Facebook gibi sosyal paylaşım sitelerine takipçi kazanmaya yarayan bir web sitesidir. Site bunların dışında web sitenize ziyaretçi çekmeye ve Youtube videolarınızı başkalarına izletme şansıda sunuyor. Fakat web siteye ziyaretçi gönderme konusunda pek başarılı bir sistem olduğunu söylenemez.

  Çünkü ziyaretçiler web sitenizi 10 saniye gibi kısa bir süre ziyaret ediyor. Fakat twiends.com Facebook sayfalarınıza üye toplamak ve Twitter followers sayısını kısa sürede yükseltmek için çok kullanışlı bir site.

  Twiends.com puan yöntemi ile çalışıyor. Siz başkalarının web sitelerini ziyaret ederek, Facebook sayfalarını beğenerek, Youtube videolarını izleyerek veya Twitter takipçileri olarak puan kazanıyorsunuz. Daha sonra bu puanlarınızı Twitter follower arttırmak, Facebook sayfanıza üye toplamak veya diğer alanlarda kullanabiliyorsunuz.

  Önce twiends.com adresine giderek üye oluyoruz.


  Daha sonra Freecredits Twitter Users Twiends adresine gidiyoruz ve sayfadaki boş kutucuğa aşağıda verdiğim kodları tek tek yazarak sayfayı yeniliyoruz. Her kod size ücretsiz kredi kazandıracaktır. Toplamda bu kodlar sayesinde 350 krediniz olacak.

  [​IMG]

  Alıntıdır