Twitter 140 Karakter Problemine Son!

'Haberler' forumunda EyLüL tarafından 25 Ağustos 2011 tarihinde açılan konu


 1. [​IMG]
  Twitter'da 140 karakter kısıtlamasına son
  Twitter'da 140 Karakter Sınırı Aşıldı

  Turkcell Superonline, sosyal medya tutkunları için geliştirdiği FiberTweet hizmeti ile internet kullanıcılarına "Kaybedecek Zaman Yok" ruhuna uygun yeni bir armağan sunuyor. Turkcell Superonline abonesi olma koşulu aranmaksızın herkesin web tarayıcılarına yükleyebileceği özel bir eklenti olan Turkcell Superonline FiberTweet ile arzu eden kullanıcılar, popüler sosyal medya ortamlarından Twitter'daki 140 karakter sınırlamasına takılmadan akıllarından geçeni tek bir mesajla paylaşabiliyor.

  Böylece kullanıcılar birden fazla tweet yazarak kaybedecekleri zamandan tasarruf edip, mesajlarını en hızlı sekilde ve tek seferde sınırsızca gönderme keyfini yaşıyorlar. Turkcell Superonline FiberTweet: Söyleyecek çok şeyi olanlar için
  Kullanıcılar Turkcell Superonline FiberTweet uygulamasını bilgisayarlarına ücretsiz olarak bir kez yükledikten sonra, normal koşullarda 140 karakter ile sınırlı "twit" mesajlarının ötesine geçerek, daha uzun mesajları yazıp okuyabilme olanağına kavuşuyor.

  Mesaj boyutuna herhangi bir sınırlama getirmeyen Turkcell Superonline FiberTweet, bu yönüyle Türkiye'de ilk ve dünyadaki yenilikçi uygulamalardan biri olma özelliğini taşıyor. Bilgisayarında FiberTweet desteği bulunmayan kullanıcılar ise, Twitter'daki bu uzun mesajların 140 karakterden sonraki bölümünü okumak için mesaj sonundaki linke tıklayarak mesajın devamını rahatlıkla okuyabiliyorlar. Bu sayfada mesajın devamını okuyan kullanıcılar, aynı özgürlüğün tadını çıkarmak için ilgili linkten FiberTweet'i hemen yükleyerek gönüllerince mesajlaşmaya başlayabiliyor.

  Turkcell Superonline'ın Türkiye'ye daha ileri teknolojiler sunmak için ülkenin dört bir yanında yeni nesil fiber altyapı yatırımlarına devam ettiğini belirten Turkcell Superonline Pazarlama Müdürü Birim Esener Karakaş, "Her türlü bilgiye zaman kaybetmeden ulaşmayı sağlama vizyonuyla altyapı çalışmalarımız devam ederken, bir yandan da FiberTweet gibi yenilikçi uygulamalarla kullanıcıların kendilerini rahatça ifade edebilmelerine olanak sağlıyoruz. Ülkemizi ve dünyayı yenilikçi uygulamalarla tanıştıran Turkcell Superonline, FiberTweet'i başta Türkiye'de olmak üzere dünyadaki tüm internet kullanıcılarına armağan ediyoruz."

  Kullanıcıların kolayca yükleyebileceği ve şimdilik Chrome ve Safari uygulamaları ile çalışan Turkcell Superonline FiberTweet, çok kısa süre içerisinde Firefox ve Internet Explorer eklentileriyle de keyfine keyif katmak isteyenlerin hizmetine sunulacak.
   


Similar Threads: Twitter Karakter
Forum Başlık Tarih
Haberler Twitter Müzik Uygulaması! 18 Mart 2013
Haberler 2012 Eurovison Twitter geyikleri 25 Mayıs 2012
Haberler 55 Bin Kişinin Twitter şifreleri çalındı 11 Mayıs 2012
Haberler Twitter sansür uygulaması 27 Ocak 2012
Haberler 2011 Eurovision geyikleri-Twitter Eurovision geyikleri 11 Mayıs 2011