Tüy Dökücü Bitkisel Formül

'Kişisel Bakım' forumunda AyseL'm tarafından 9 Haziran 2010 tarihinde açılan konu


 1. İstenmeyen tüyler hem erkeklerin hem de bayanların muzdarip olduğu cilt sorunlarından bir tanesidir. Erkekler genellikle yanak göz altı boyun bölgesi ve ense bölgelerinde çıkan tüylerden şikayetçidirler. Bayanlar ise koltuk altı kol bacak gibi vücudunun çeşitli bölgelerinde çıkan tüylerden şikayet ederler.

  Tüylerden kurtulmanın bir çok yolu vardır. Lazer epilasyon en çok kullanılan yöntem olmasına karşın maliyetinden dolayı bir çok insan tarafından pek benimsenmez. Maddi olanakları kısıtlı olan vatandaşlarımız bir çok tüy dökücü yola başvurur. Tüy dökücü formüllerden bazısı işe yararken bazısı ise tüylerden kısa bir zaman için kurtulmanızı sağlar.


  işte düy döken bitkisel formül:

  Gerekli malzemeler:

  25 gram kırlangıç otu

  30 gram lanolin

  10 gram vazelin.

  Yukarıda saydığım bu malzemeleri bir kabın içine koyun. Ardından bu kabı içinde kaynamakta olan suyun bulunduğu diğer bir tencerenin içine oturtun.Daha sonra malzemelerinizin erimesini bekleyin. Malzemelerin erimesinin hemen ardından karışımı 15 gram nişaşta ekleyip karıştırın. Tüy dökücü kreminiz hazır olduktan sonra kreminizin soğumasını bekleyin. Soğuduktan sonra bu tüy dökücü bitkisel kremi tüylü olan bölgelerinize sürüp 8-9 saat bekleyin. Bu süre dolduktan sonra kremli bölgelerinizi yıkayabilirsiniz.

  Tüylerinizde gözle görünür bir azalmanın olması için en az 1 ay gibi bir süreni geçmesi gerekmektedir. Sizden istediğim şey sadece sabırlı olmanızdır.


  not: alıntıdır
    2. Cevap: Tüy Dökücü Bitkisel Formül

  Tüy probLemi oLanLar deniyebiLir... :)
    3. Cevap: Tüy Dökücü Bitkisel Formül

  ewt kolay yöntem...
   


Similar Threads: Tüy Dökücü
Forum Başlık Tarih
Kişisel Bakım Tüy dökücü krem fiyatları 8 Temmuz 2011
Kişisel Bakım İstenmeyen Tüyleri Azaltan Maske 1 Aralık 2013
Kişisel Bakım Yüzdeki Tüyler İçin Bitkisel Çözüm 2 Kasım 2013
Kişisel Bakım Yüzde Tüylenme Tedavisi Nasıl Yapılır? 2 Ekim 2013
Kişisel Bakım Pratik ve Kusursuz Makyaj Tüyoları 24 Eylül 2013