Türkiye’yi Bakü’de Can Bonomo Temsil Edecek

'Güncel Bilgiler' forumunda EyLüL tarafından 17 Ocak 2012 tarihinde açılan konu


 1. Can Bonomo Türkiyeyi Baküde Temsil Edecek
  2012'de Türkiyeyi Baküde Can Bonomo Temsil Edecek

  TRTnin uzun tartışmaların ardından Eurovisionda Türkiyeyi Can Bonomonun temsil etmesine karar verdi. Daha önce Eurovision için Kıraç, Atiye, Sıla ve Hande Yenerin adı geçmişti. TRTnin bu seçimi müzik dünyasında olumlu karşılanırken, bazı ünlü isimler Can Bonomoyu ilk kez duyduğunu itiraf etti.

  TRTnin Hadiseden sonra tercihini hep erkek solistlerden yana kullanması sanal alemde en çok konuşulan konularından biri oldu.

  Bonomo, ana haber bülteninde yaptığı açıklamada, çok heyecanlı olduğunu dile getirerek, “Bu haber bizim için de büyük süpriz oldu. Şarkının hangi dilde olacağına daha karar vermedik, ancak hem Türkçe hem İngilizce olabilir dedi.
  [​IMG]

  Can Bonomo Kimdir Hakkında Bilgi

  Can Bonomo İzmirli Can Bonomo, müziğe 8 yaşında gitar çalarak başladı. Ortaokul ve lise boyunca sürdürdüğü müzik çalışmalarına İstanbulda devam etti.Can Bonomo 17 yaşında İstanbul semalarına açılmaya karar veren Bonomo, müzik dünyasına ses prodüksiyonculuğu yaparak atıldı. Bilgi Üniversitesinde Sinema-Televizyon Bölümünde okudu. Üniversite yıllarında Radyo Klas, Number One FM ve Radio N101de radyoculuk yaptı. Daha sonra, televizyona geçerek Number One TV ve MTVde televizyonprogramları hazırladı. Televizyonculuk kariyeri süresince çeşitli reklamlarda rol aldı.
  [​IMG]