Türkiye bunları konuştu

'Haberler' forumunda cemre gizem özen tarafından 7 Kas 2008 tarihinde açılan konu

 1. 1.Türkiye'yi rezil eden o görüntüler İngiltere'de yayınlandı. Bir kez daha yüzümüz kızardı. Birinin daha yüzü kızarmalıydı. O da kılık değiştiren York Düşesi Sarah Ferguson... Çünkü bu işi para için yapmış.
  2.32. günde "Kürt" meselesi tartışıldı. Öyle diyaloglar vardı ki izleyenler kulaklarına inanamadı. DTP'li Hasip Kaplan ile Hasan Celal Güzel'in diyalogları tek kelime ile rezildi.
  3.Öcalan'a "Sayın" diyen Leyla Zana, siyasete dönüyor. DTP onu belediye başkanı yapmaya niyetli. Üstelik de Diyarbakır'dan... Osman Baydemir ise Van'a sürgüne gidiyor.
  4.Bildiğiniz gibi Hakan Şükür, TRT'ye spor yorumcusu oldu. Bilmediğimiz ise ne kadar para aldığıydı. Sonunda bu da ortaya çıktı. TRT, Hakan Şükür'e yıllık 700 bin YTL verecek. Tatlı para değil mi?
  5.Adı Hüseyin olan biri Amerika’ya başkan seçilsin, çıkar Taksim Meydanı’nda anırırım." Bunu 1 yıl önce Sabah yazarı Engin Ardıç yazmış. Ardıç şimdi Taksim meydanına bekleniyor; sözünün gereği için...
  6.TRT öyle bir faka bastı ki sormayın! Benfica maçında kamera GS'li taraftarlara takıldı. Özellikle de bir pankarta. O pankartta "N.K.F.V.A.S." yazıyordu. Yani "Ne kadar Fenerli varsa ...."
  7.Yarısı patrondan yarısı devletten... Ekonomik kriz için gündeme gelen çare bu... İşçi kıyımını engellemek için part time iş söz konusu. İşçiler yarım gün çalışıp, kalan paraları işsizlik fonundan alacak.
  8.Şu fotoğraftaki güzel kız henüz 11 yaşındaydı. Cesedi 7 parçaya ayrılmış olarak bir çöplükte bulundu. Şoke eden ise katiliydi. Meğer ona yengesi kıymış. Nedeni de kıskançlık.
  9.Ne Britney Spears ne Byonce... Emre Aydın, tüm ülke birincilerini sollayarak MTV'de Avrupa'nın en iyi sanatçısı ünvanını kaptı. İngiltere'deki ödül töreninde Türkiye'yi gururlandırdı.
  10.Eurovision için imzalar atıldı "Hadise" patladı. İlk tartışma "Türkiye'de sanatçı mı kalmadı" noktasından çıktı. Türkçe mi İngilizce mi söyleyecek kavgası da start aldı.
  11.Şu rekabet güzel şey. Numara taşıma işi çıktı kampanyalar patladı. Turkcell'den müthiş bir kıyak geldi. Kullanıcılar haftanın 2 günü bedavaya konuşacak. Yapmanız gereken sadece bir mesaj atmak.
  12.[​IMG]
  [​IMG]O zafer gecesinde bu elbise giyilir mi? Amerikalılar seçimi unuttular şimdi bunu tartışıyorlar. Söz konusu olan elbise şu fotoğraftaki First Leydinin üzerinde olan
  13.Kimileri çok tuhaf! Ne işe yarar denilecek türden... Ama bazıları hiç fena fikir değil. Mesela bir ceket var ki sigara içince ciğerleri gösteriyor. Bir bakın deriz bu icatlara...
   
 2. haberler için teşekkürler cemre