Turkcell vinn kampanyası

'Teknoloji Haberleri' forumunda Aysell tarafından 21 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu


 1. Turkcell vinn 3G kampanyası  12 ay veya 24 ay taahhütünüze, 3G İnternet paketleri 19 TL'den başlayan çok daha avantajlı fiyatlarla. Üstelik yanında VINN 3G Modem ile.

  Faturalı 3G İnternet paketlerine 12 ay veya 24 ay kullanma taahhütü vererek, ayda sadece 19 TL'den başlayan indirimli fiyatlarla 3G hızında internete bağlanabilecek ve VINN 3G Modem'e sahip olacaksınız. 1GB, 1 GB limitli, 4 GB, 4 GB limitli, 8 GB ve Limitsiz paket 3G internet paketlerinden istediğinizi seçebilirsiniz, sonrasında tek yapmanız gereken VINN 3G Modem'i bilgisayarınıza yerleştirmek. İhtiyacınıza uygun 3G İnternet paketi ve taahhüt süresinden dilediğinizi seçerek kampanyaya katılmanız mümkün.  Ücretlendirme

  İnternet Paketi Aylık Ücret Taahhüt Süresi Kampanya
  1GB 29 TL 24 ay ilk 6 ay 19 TL
  1 GB limitli 35 TL 24 ay 1GB tan sonra aynı ay içerisinde hız 5kbpsa düşer.
  1GB 39 TL 12 ay Paket aşım ücreti uygulanmaz.
  4GB 39 TL 24 ay ilk 6 ay 29 TL
  4 GB limitli 45 TL 24 ay 4GB tan sonra aynı ay içerisinde hız 5kbpsa düşer.
  4 GB 49 TL 12 ay Paket aşım ücreti uygulanmaz.
  8GB 69 TL 24 ay ilk 6 ay 39 TL
  8GB 89 TL 12 ay Paket aşım ücreti uygulanmaz.
  Limitsiz 99 TL 24 ay ilk 6 ay sadece 89 TL


  * İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışında kullandığınız data, uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
  * Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
  * Aylık paket tutarı dışında,31,78 TL, tutarındaki "Yeni Tesis Özel İletişim Vergisi" faturanıza 12 ay taksitlendirilerek yansır. Ayrıca her ay TGM Ruhsat (yıllık 12,24 TL) ve TGM Kullanım (aylık 1,02 TL) vergileri de faturaya yansır.
  * Paket aşım ücreti 0,000049 TL/kb'dır.
  * Kampanya 30.06.2010' a kadar geçerlidir.
  1. Limitsiz pakette, Adil Kullanım Politikası doğrultusunda 15GB aşıldığında, 3G hızı 128 kbps olacak, paket aşım ücreti uygulanmayacaktır.
  1. Limitli paketlerde, ilgili kota miktarı dolduktan sonra hız 5kbps a düşürülecek, paket aşım ücreti uygulanmayacaktır. Hız aynı dönem içerisinde yeni paket alımında, ya da bir sonraki paket dönemiyle birlikte geri gelecektir.


  Katılım Koşulları


  Kurumsal faturalı hat sahibi abonelerimiz kampanyadan yararlanabilir. Kampanyadan yararlanabilmek için 3G internet hattı sahibi olmanız ve ödenmemiş faturanızın bulunmaması gerekmektedir. ;3G internet paketini 12 ya da 24 ay boyunca kullanacağınıza dair taahhüt vermeniz ve sözleşme imzalamanız karşılığı kampanyaya katılabilirsiniz. Başvurularınızı Turkcell Kurumsal Çözüm Merkezi, Turkcell İletişim Merkezi veya Turkcell satış yöneticiniz aracılığıyla yapabilirsiniz.

  * 3G internet paketi fiyatlarına tüm vergiler (kdv ve öiv) dahildir.
  * İnternet paketleri, faturalı 3G internet hattı kullanan müşteriler için geçerlidir.
  * Faturalı 3G internet hatları 3G hızında internet erişimi için hazırlanmış, ses trafiğine açık olmayan sadece internet ve sms erişimi sağlayan faturalı hatlardır.
  * 3G internet paketleri yurtiçinde Turkcell kapsama alanı içerisinde kullanılabilir, yurtdışı kullanımları için geçerli değildir. Yurtdışında kullandığınız data, uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
  * 3G internet paketlerinde ay içerisinde kullanılmayan data bir sonraki aya devretmez.
  * Faturalı 3G internet hattınız ile sms gönderebilirsiniz. 3G modem yazılımınız üzerinden gönderdiğiniz sms ler standart sms tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
  * Paket iptali ya da kampanya süresi dolmadan kampanyadan ayrılmak istenmesi durumunda, kalan ay x toplam taksit miktarı bir sonraki faturanıza yansır.
  * Turkcell, 3G İnternet paketlerinin geçerlilik tarihlerinde ve/veya ücretlendirmelerinde önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  * Turkcell, kampanyalarının koşul ve/veya ücretlendirmelerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 3G İnternet Faturalı hatlar için adil kullanım politikası doğrultusunda, bir fatura döneminde paket aşım ücreti kurumsal müşterilerimiz için 199 TL'ye (KDV, ÖİV dahil) ulaştığında, kullanım hızı 128kbps ye düşürülür ve daha fazla paket aşım ücreti yansıtılmaz. 3G İnternet paketi yenilendiğinde, yeni 3G internet paketi alındığında veya bir sonraki fatura dönemi başlangıcında hız ve ücretlendirme normale dönecektir.
  * Limitsiz paket yukarıda belirtilen paket aşım ücretine tabii değildir. Turkcellin söz konusu hizmetin ticari amaçlarla veya haberleşme amacı dışında kullanılması ve suiistimal hallerinde paket kullanımları kısıtlama ve hızını düşürme hakkı saklıdır.
  1. Limitsiz pakette, Adil Kullanım Politikası doğrultusunda 15GB aşıldığında, 3G hızı 128 kbps olacak, paket aşım ücreti uygulanmayacaktır.
  1. Limitli paketlerde, ilgili kota miktarı dolduktan sonra hız 5kbps a düşürülecek, paket aşım ücreti uygulanmayacaktır. Hız aynı dönem içerisinde yeni paket alımında, ya da bir sonraki paket dönemiyle birlikte geri gelecektir.
  2. Limitli paket tekliflerinde; Paket iptali ya da kampanya süresi dolmadan kampanyadan ayrılmak istenmesi durumunda, limitli paketlerde, o güne kadar verilen internet paketi faydası ve geri kalan cihaz taksitlerinin tamamı cezai bedel olarak yansıtılacaktır.