Turkcell İştcell Esnaf Paketi

'Teknoloji Haberleri' forumunda Wish tarafından 17 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu


 1. Turkcell Esnaf Paketi Kampanyası


  Turkcell'in iş dünyasına açılan kapısı İşTcell, ülke ekonomisinin temel taşlarından olan esnaf için, Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu'nun (TESK) desteğiyle çok özel bir paket hazırladı.
  17 Mayis’ta devreye alinacak Esnaf Paketi ile esnaflarimiz, tüm iletisim ihtiyaçlarini karsilayabilecekler.

  Esnaf paketi ile birlikte esnafimiz artik kurumsal hat sahibi olma imkânina kavusacagi için, telefon harcamalarini vergiden düsebilecek, özel çagri merkezi hizmetinden faydalanabilecek, dükkâninin çalisanlarini sirket hattiyla konusturabilecek, toplu mesajlasma çözümleriyle müsterilerine en etkin sekilde ulasabilecek.İştcell in İstekazan Programı ile akaryakıt, gıda, ulaşım, kargo, sigorta, internet gibi temel harcama kalemlerinde % 50'lere varan indirim ve ortalama yüzde 15 tasarruf imkânına kavuşuyor.

  Faturalı ve faturasız hatlarla alınabilecek Esnaf Paketi'ne abone olanlar, ayda 900 dakika sabit hatlarla, 900 dakika da cep telefonlarıyla görüşebilecek. (300 dakika Turkcell ile, 300 dakika Esnaf Paketi'ndeki diğer abonelerle ve 300 dakika diğer operatörlerle).

  Faturalı hatlarda 12 aylık taahhüt veren esnaf, Esnaf Paketi'ne % 15 indirimle 29 TL'ye, geçebilecek. Faturalı ve faturasız kontratsız paketlere ise ayda 34 TL'ye abone olunabiliyor

  Esnaf paketlerine TESK Esnaf kartinizla Turkcell Iletisim Merkezleri’nden basvuruda bulunabilirsiniz.

  [​IMG]