Türkcell Evdeyim

'Teknoloji Haberleri' forumunda SümbüL tarafından 9 Haziran 2010 tarihinde açılan konu


 1. Türkcell Ev kampanyası


  Artık Türkcell hatlı cep telefonunuzu kullanarak sabit telefonlarla en uygun fiyata konuşabilirsiniz..

  EvTurkcell

  Sabit hatlarla en uygun fiyata konuşturan EvTurkcell dönemi başladı!

  Genel:

  Evinizde de Turkcell kullanarak sabit hatlarla en uygun fiyata konuşabiliyorsunuz. EvTurkcell’li Hazır Kart'lılar, ayda 7,5 TL’ye evden yurt içi sabit hatlarla tam 400 dakika konuşuyor. Evde de Turkcell kullanın, ev ekonomisi hareketine katılın!

  EvTurkcell kampanyası 30 Haziran 2010 tarihine kadar geçerlidir.

  Ücretlendirme:

  EvTurkcell'den faydalanan Hazır Kart'lı aboneler, EVDE CEP yazıp 8058'e gönderdiklerinde ayda 7,5 TL karşılığında 30 gün boyunca ev alanından yurt içi sabit hatları arayabilecekleri 400 dakika kazanabilirler.

  Paket aşımlarının 5 dakikası 50 Kr ile ücretlendirilecektir.

  Paket ücretlendirme periyodu 1dk’dır.


  Katılım:
  Kampanyaya katılmak için ev olarak seçeceğiniz alandan EVTURKCELL veya EVDEYIM yazıp 8008'e göndermeniz ve gelecek onay mesajını EVET yazıp cevaplamanız gerekmektedir. Ayrıca, 8008'i arayarak da EvTurkcell'den faydalanmaya başlayabilirsiniz. 8008'i aradığınızda abonelik için yönlendirileceksiniz.
  Abonelik onay mesajını aldıktan sonra, ev alanınızdan yurt içi sabit hatlarla konuşma başlattığınızda, bir indirim anonsu duyacaksınız. İndirim anonsunu duyduğunuz her aramada konuşmanız indirimli olacak demektir.
  Eğer EvTurkcell kampanyasına daha önce katıldıysanız ve EvTurkcell paketi almak istiyorsanız, 8058’e EVDE CEP yazıp göndermeniz yeterli.
  EvTurkcell paketiniz her ay otomatik yenilenecektir.
  Kampanyaya tüm bireysel Turkcell'liler katılabilir.
  Tarifeniz ne olursa olsun, EvTurkcell kampanyasına abone olabilirsiniz.
  8008 servisi, ilk arama yaptığınız yeri indirimli konuşma yeriniz olarak tanımlar. Bu yüzden, evinizden indirimli konuşabilmek için, 8008'i mutlaka evinizdeyken ya da indirimli alan olarak nereyi seçmek istediğiniz yerden aramanız gerekir. Kısa mesajla yapacağınız EvTurkcell abonelik işlemini de mutlaka indirimli konuşmak istediğiniz ev alanınızdan yapmanız gerekir.
  Tanımlanan alanı değiştirme veya evden indirim anonsunu duyamadığınız alanı indirimli alanınıza ekleme gibi işlemleri 8008'i arayarak yapabilirsiniz.
  EvTurkcell dakika paketleri 1 milyon kişiyle sınırlıdır.
  Katılım için gönderilen sms ve 8008 sesli yanıt sistemi aramaları ücretsizdir.


  Detaylar:
  Kapsam

  EvTurkcell indirimi sadece yurt içi sabit hatlara yapılan aramalarda geçerlidir. Kıbrıs PSTN ve Global Star hariç tüm yurt içi sabit hat aramaları indirim kapsamındadır.

  EvTurkcell ile yurt içi sabit hatlarla 400 dakika konuşulabilmektedir. "Yurt içi sabit hatlarla en uygun fiyata konuşma" söyleminde, operatörlerin 400 dakikaya kadar yurt içi sabit hat aramalarını içeren tarifeleri baz alınmıştır.

  8008, sadece Turkcell numaralarından ve aynı gün içinde en fazla 5 kez aranabilir.

  Bilgi sorgulama

  *123*53# tuşlayarak veya müşteri hizmetlerini arayarak kalan konuşma sürenizi öğrenebilirsiniz.

  Ev alanınızı ise *858# yazıp evet tuşuna basarak sorgulayabilirsiniz.

  Ücretlendirme periyodu

  EvTurkcell paketlerinin ücretlendirme periyodu 60sn'dir.

  İndirimli Alan

  EvTurkcell servisine aboneliğiniz varsa, indirimli alan olarak belirlediğiniz yerden yurt içi sabit hatlara yaptığınız her aramada “Evde Turkcell'le İndirim” anonsunu duyarsınız. Bu anonsu duyduğunuzda konuşmanız indirimli olacaktır. Eğer evinizde indirim anonsunu duyamıyorsanız, evinizin bu anonsu duyamadığınız alanından 8008'i aramanız yeterli. Gerekli yönlendirmeler sesli yanıt sisteminde yapılır. Böylece indirim anonsunu duyamadığınız alan da indirimli alanınız içine eklenir. Eskiden indirim anonsunu duyduğunuz yerden şimdi anonsu duyamadığınız durumlarda Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni aramalısınız.

  Konferans görüşme

  Dakikalarınızı konferans görüşmesi için kullanabilirsiniz.

  Numara değişikliği & Devir & Borçtan Dolayı Kapama

  Numara değişikliği yaptığınızda aboneliğiniz devam eder. Numaranızı devrettiğinizde o numaraya ait olan abonelik iptal olur. Borçtan dolayı yapılan hat kapamalarında da abonelik iptal edilir.

  İptal

  400 dakikalık paketiniz 30 gün geçerlidir. 30 günün sonunda paket aboneliğiniz otomatik olarak yenilenir. Paketinizi iptal etmek için IPTAL PAKET yazarak 8058’e göndermeniz gerekmektedir. Paket kullanım süreniz dolduğunda, paketiniz iptal edilecek ve tekrar yenilenmeyecektir.

  EvTurkcell servisinden çıkmak içinse IPTAL EVTURKCELL yazıp 8008'e göndermeniz gerekmektedir.

  8008, sadece Turkcell numaralarından ve aynı gün içinde en fazla 5 kez aranabilir.


  Turkcell kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  Özel servis numaralarının ücretlendirilmesi


  Yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, Turkcell Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralar ve özel servis numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanmakta olduğunuz tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifenizde belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.


  Sık Sorulanlar:
  Ev alanı olarak belirlediğim yeri istediğim zaman değiştirebilir miyim?
  Ev alanı olarak belirlediğiniz bölgeyi 15 günde bir değiştirebilirsiniz. Bu işlemi 15 günde birden daha sık yapmak isterseniz, 8008'i aradığınızda sistem buna izin vermez. Örneğin evinizi değiştirdiğinizde, yeni evinizde yurt içi sabit hatlarla indirimli konuşmak için tekrar 8008'i aramanız yeterli. Yönlendirmeleri takip ederek yeni evinizi indirimli alan olarak tanımlayabilirsiniz.


  İndirimli konuşulan tarifeler/kampanyalarla birlikte kullanıldığında öncelik nasıl olacak? (BizBize , Bir Fiyat gibi…)
  Eğer her yöne geçerli dakikalarınız yoksa, yurt içi sabit hatlara en avantajlı fiyatı EvTurkcell sunar. Bu yüzden, evden yurt içi sabit hatlara yapılan aramalar öncelikle EvTurkcell servisi fiyatlarından ücretlendirilir. Çünkü sizin için yurtiçi sabit hatlar yönüne en uygun paket EvTurkcell'dir.


  444'lü çağrı merkezlerini evden aradığımda da indirimli görüşür müyüm?
  444'lü çağrı merkezlerini ararken başına alan kodu (0212, 0312 gibi) koyarak arama yaparsanız indirimli görüşürsünüz.Turkcell müşteri hizmetlerini aradığınızda, işleminizi sesli yanıt sisteminde tamamlarsanız herhangi bir ücret ödemezsiniz. Müşteri temsilcisine bağlandığınız takdirde 1 SMS ile ücretlendirilirsiniz.

  Zaten EvTurkcell abonesiyim. İndirimli konuşturan EvTurkcell paketlerini nasıl alabilirim?
  EvTurkcell'li ön ödemeli hatlar, EVDE CEP yazıp 8058'e göndererek EvTurkcell paketlerinden faydalanabilir.


  Paketim yok. Nasıl Ücretlendirilirim?
  Paketsiz EvTurkcell aboneleri 5 dakikası 50 Kr ile ücretlendirilir. Ücretlendirme periyodu 300sn' dir.


  Aynı ay içerisinde birden fazla EvTurkcell paketi alabilir miyim?
  Aynı ay içerisinde 1 EvTurkcell paketi kullanabilirsiniz. 400dk ile evden sabit hatlar yönüne olan tüm arama ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

  EvTurkcell paketimdeki dakikalarım bir sonraki aya devrediyor mu?
  Paketinizde kalan dakikalar bir sonraki aya devretmemektedir.

  Hazır Kart'tan faturalı hatta veya faturalı hattan Hazır Kart'a geçtiğimde paketim ne olacak?
  Hazır Kart'tan faturalı hatta geçtiğinizde paketiniz iptal olur. 30 gün içerisinde paketiniz otomatik olarak yenilenir ve ilk faturanıza faturalı paket kullanım ücreti yansıtılır.

  Paketinizin yenilenmesiyle beraber dakikalarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Faturalı hattan Hazır Kart'a geçen abonelerin paketleri iptal edilir. Abonelerin paket alabilmek için 8058'e EVDE CEP yazıp göndermeleri gerekmektedir.

  [​IMG]
    2. Cevap: Türkcell Evdeyim

  Çok güzeL kampanyaLarı var TurkCeLLin . TurkceLLin farkı :)