Turkcell BizBize Kampanyası

'Teknoloji Haberleri' forumunda anniccha tarafından 14 May 2010 tarihinde açılan konu

 1. Turkcell Biz Bize Kampanyası

  *BizBize tarifesinde abonelere StandartKart ve AvantajKart yüklemelerinde indirimli haftalık paket teklifi sunulacak, Süper Kart ve üstü yüklemelerinde ise hediye 80 TL verilecektir.

  BizBize Yükleme kampanyasında sunulan indirimli paket teklifinden yararlanmak için ise abonelerin StandartKart ya da AvantajKart yükledikten sonra kendilerine gönderilen mesajı 24 saat içerisinde EVET yazıp cevaplamaları gerekmektedir. Talepte bulunan abonelerin hatlarında yeterli TL bakiyeleri olması durumunda paketleri hatlarına tanımlanacaktır.

  StandartKart yükleyip “6 TL karşılığında 40 TL” almak isteyen aboneler ve AvantajKart yükleyip “6 TL karşılığında 80 TL” almak isteyen aboneler kendilerine gönderilen mesajı 24 saat içinde EVET yazarak onayladıkları takdirde paketleri hatlarına tanımlanacaktır. Bu paketlerden ikinci kez faydalanmak isteyen aboneler ise kendilerine gönderilen ikinci mesajı 24 saat içinde ONAY yazıp cevap verdiklerinde ikinci kez indirimli paketlerden yararlanabileceklerdir.

  SüperKart ve üzeri yükleyen abonelerin hatlarına ise başvuruya gerek olmaksızın hediye 80 TL yüklenecek ve kendilerine kısa mesajla bilgi verilecektir.

  Standart Kart yüklemeye verilen indirimli paket teklifi gün içindeki ilk yüklemede sunulur. Avantaj Kart yüklemeye verilen indirimli paket teklifi gün içindeki ilk yüklemede sunulur. Süper Kart ve üstü yüklemeye verilen hediye paket teklifi ise her yüklemede sunulur.

  ** Kampanya katılımı kapsamında alınan ve gönderilen mesajlar ücretsizdir. Paket fiyatlarına KDV ve ÖİV dahildir. Yükleme önkoşuluyla verilen indirimli paketler ve hediye 80 TL, 1 hafta boyunca Turkcell'lilerle yurtiçinde konuşmak için kullanılabilir, üçüncü şahıslara devredilemez. Paket ve hediye TL bakiyesi bittikten sonra aboneler mevcut tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir. Bu teklif 30 Haziran 2010 tarihine kadar geçerlidir.

  KAMPANYAYA KATILIM İÇİN

  TARIFE BIZBIZE yazıp ücretsiz olarak 2222'ye göndererek tarifeye geçebilirsiniz. Tarifeye ayrıca sesli yanıt sistemi, 444 0 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri ve Online İşlemler'den katılabilirsiniz.StandartKart ve AvantajKart yüklemelerinde indirimli paket teklifin, SüperKart ve üstü yüklemelerde ise hediye 80 TL’nizin tanımlandığına ilişkin bilgilendirme mesajı gelecektir. Bu mesajı aldıktan sonra indirimli pakete başvurabilir, SüperKart ve üstü yüklediyseniz hediye 80 TL’nizi kullanmaya başlayabilirsiniz.
  Tüm bireysel önödemeli aboneler bu tarifeye geçebilir. Tarife değişikliği ayda 1 kez yapılabilir.

  [​IMG]
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 27 May 2013