Turkcell bilinmeyen telefon numarasının kime ait olduğunu bul

'Teknoloji Haberleri' forumunda YAREN tarafından 26 Ağu 2009 tarihinde açılan konu

 1. Turkcell bilinmeyen numaranın kime ait olduğunu bulma

  Bilinmeyen no servisi faturalı ya da ön ödemeli hatlı tüm Turkcell aboneleri tarafından kullanılabilir.

  Bilinmeyen No servisini kullanmak için KIM yazdıktan sonra boşluk bırakıp, kime ait olduğunu merak ettiğiniz numarayı yazın ve 2222'ye kısa mesaj gönderin.

  Örnek: KIM 5*********
  Tanımadığınız numaranın kime ait olduğunu gösteren mesaj en kısa zaman içinde 3532'den gelir.

  Ayrıca günün her saatinde cep telefonunuzdan ve Türk Telekom hatlı telefonlardan 11832'yi arayarak, telefonunu öğrenmek istediğiniz abonenin ismi, adresi ve şehrini belirterek numarasına ulaşılabilir, telefon numarası vererek o numaranın kime ait olduğu öğrenebilirsiniz.

  Bir aramada en fazla 5 adet isimden numara sorgulama yapabilirsiniz.
  Online İşlem Merkezinde Bilgi Sorgulama menüsünden Bilinmeyen No'yu seçerek telefonunu öğrenmek istediğiniz abonenin ismi, adresi ve şehrini belirterek numarasına ulaşılabilir, telefon numarası vererek o numaranın kime ait olduğu öğrenebilirsiniz. Bilinmeyen No sorgulamasını wap.turkcell-im.com.tr 'deki WAP İşlem Merkezi’nden ve Digiturk Kanal 532’den de yapabilirsiniz.

  Turkcell Faturalı hat ve Hazır Kart kullanıcıları için, Bilinmeyen No kısa mesaj, WAP, kiosk, Digiturk, Online İşlem Merkezi aracılığıyla sorgulanmasının servis ücreti 2 SMS/4 Kontör; cep telefonundan 11832′ye yapılan aramaların ücreti ise dakika başına 4 SMS/8 Kontör olarak ücretlendirilir.

  Turkcell Bilinmeyen No Öğrenmek, Turkcell Bilinmeyen Numara Öğrenme, Turkcell Bilinmeyen Numara Öğrenmek, Turkcell Bilinmeyen Numara Sorgulama, Turkcell Bilinmeyen Numaralar Öğrenme
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 1 Haz 2013
 2. Cevap: Turkcell bilinmeyen telefon numarasının kime ait olduğunu bul

  Şayet kayıtlı ise kime ait olduğunu öğrenebiliyorsun :f63:
  Aksi takdirde o merakla yaşamak zorundasınız :f30: