Türk Telekom Locaları Tanıtıldı

'Spor Gündemi' forumunda Aysell tarafından 23 Nisan 2009 tarihinde açılan konu


 1. Türk Telekom Locaları Tanıtıldı


  Galatasaray Spor Kulübü tarihindeki bir hayali gerçeğe dönüştüren, Türkiye’nin en modern stadı Türk Telekom Arena’nın yepyeni ve birbirinden görkemli zaferlere ev sahipliği yapacağı gün için geri sayım devam ediyor. Bu heyecanlı bekleyişte artık taraftarımızın da yer almasının ZAMANI GELDİ…

  Seyircilerine tam bir futbol keyfi vaad eden Türk Telekom Arena’nın loca lansmanı bugün Galatasaray Adası’nda yapıldı.

  Denizbank ile yapılan sponsorluk anlaşmasıyla, TT Arena’nın tüm locaları Deniz Club Locaları olarak adlandırılacak.

  Sadece ihtişamıyla değil sağladığı konforla da herkesi büyüleyecek Türk Telekom Arena’nın Deniz Club locaları, mesleğinin zirvesindeki Galatasaraylı mimarlar, Sibel Dalokay Bozer, Belgin Koz ve Hasan Mingü tarafından gönüllü olarak tasarlandı. Tasarımlarda en dikkat çekici özellik, Galatasaray kimliğini yansıtan görkem ve zarafetin konfor ve rahatlık olarak localara uygulanması oldu.

  Bilet satış organizasyonundan otopark düzenine, açık büfe yemek sunumundan a la carte seçeneklerine, dekorasyonundan seyir zevkine kadar her şey, uluslararası en yüksek standartlara göre belirlendi. Detayların uygulanması sırasında her yaştan, kadın – erkek tüm taraftarımızın rahatı ön plana alınırken sadece maç keyfinin değil, benzersiz bir hafta sonu aktivitesinin de Türk Telekom Arena’da yaşanması hedeflendi.

  Deniz Club üyesi olarak, Türk Telekom Arena’da 3 yıl süreyle loca sahibi olanlar yanında birbirinden özel hizmetlerden dilediği gibi yararlanacak. Kurumsal ve bireysel olmak üzere ihtiyaçlara yönelik iki farklı şekilde tasarlanan Deniz Club üyeliği, maç günü keyfini unutulmaz bir deneyim olarak yaşamaya imkan veriyor.

  Türk Telekom Arena Deniz Club locaları sadece maç günlerinde değil, önceden haber verilmesi halinde haftanın diğer günlerinde de özel davetler ve önemli iş toplantıları için kullanılabiliyor. Bu tür istekler için Deniz Club müşteri temsilcisine bir telefonun açmak yeterli olacak.

  Türk Telekom Arena, sadece Galatasaray maçlarına değil, birbirinden ünlü sanatçıların konserleri, özel şovlar ve bunun gibi daha birçok etkinliğe ev sahipliği yapacak. Deniz Club üyeleri. tüm yıla yayılmış bu etkinliklerde özel fırsatlara sahip olacak.

  Deniz Club Loca sahipleri, Galatasaray’ın ev sahibi olduğu tüm Turkcell Süper Lig, Fortis Türkiye Kupası, Avrupa Kupası ve dostluk maçlarına giriş imkanının yanı sıra, Türk Telekom Arena’da düzenlenecek dünya çapında etkinliklere bilet satın alma önceliğine, Özel VIP salonunu kullanım ayrıcalığına da sahip olacaklar.

  Ünlü mimarlar Sibel Dalokay Bozer, Belgin Koz ve Hasan Mingü tarafından gönüllü olarak tasarlanan Deniz Club localarında, maç atmosferinin her anıyla hissedebileceği loca önü geniş, konforlu koltuklar, locanın içinde LCD TV, locaya özel Müşteri Hizmetleri Temsilcisi ve yine locaya özel park alanı (Locanın koltuk sayısı ve yerine göre farklılık göstermektedir.), organizasyon olmayan günlerde önceden bildirmek koşuluyla locayı kullanabilme imkanı, her zevke hitap eden geniş menü içerikleriyle kaliteli yiyecek-içecek seçenekleri bulunuyor.
  Deniz Club locaları için Deniz Bonus ve Garanti Bonus’a özel 12 taksit fırsatı da bulunuyor. Dileyenler 36 aya varan vade ve uygun faiz seçenekleriyle DenizBank’tan masrafsız kredi kullanabilecek. Daha detaylı bilgi almak için 0 212 306 1905 no’lu telefon aranabilir ya da Denizclub.Com web sitesini ziyaret edebilir.

  Türk Telekom Arena’da Türk futbol tarihinde bir ilk olarak alanlarında dünyanın en ünlü firmaları olan ISG ve AEG ile işbirliği yapılıyor.


  Kulübümüz tarihindeki bu yepyeni sayfada, takımımızın muhteşem zaferlerine büyük bir keyifle tanıklık etmek isteyenler için Türk Telekom Arena’nın kapıları açılıyor!

  Siz de bu sarı kırmızı dünyada hemen yerinizi ayırtabilirsiniz!

  Haydi Cimbom
  ZAMANI GELDİ!...

  [​IMG]
    2. Cevap: Türk Telekom Locaları Tanıtıldı

  Türk Telekom Localarından Görüntüler


  http://img106.imageshack.us
  /my.php?image=wwwgalatasarayorgb0c73d.jpg][IMG]http://img106.imageshack.us/img106/1883/wwwgalatasarayorgb0c73d.jpg http://img106.imageshack.us

  /my.php?image=wwwgalatasarayorgb0dde6.jpg][IMG]http://img106.imageshack.us/img106/5089/wwwgalatasarayorgb0dde6.jpg
    3. Cevap: Türk Telekom Locaları Tanıtıldı

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
    4. Cevap: Türk Telekom Locaları Tanıtıldı

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
    5. Cevap: Türk Telekom Locaları Tanıtıldı

  süpermiş.. emeğine sağlık aysel
    6. Cevap: Türk Telekom Locaları Tanıtıldı

  Ben hemen gidip bi loca alayım :D