Türk Telekom İnternational Business Awards'tan ödülleri topladı

'Haberler' forumunda ZeuS tarafından 6 Ağustos 2011 tarihinde açılan konu


 1. [​IMG]
  Uluslararası İş Ödülleri 2011
  Türk Telekom International Business Awards
  2011 International Business Awards

  Türk Telekom 50 ülkeden yaklaşık 3 bin başvurunun yapıldığı Uluslararası İş Ödüllerinden (International Business Awards ) 16 ödül birden aldı.

  Bu yıl 8.si düzenlenen ve Stevie Ödülleri olarak da bilinen organizasyonda, 5 büyük ödül alan Türk Telekom, 11 farklı dalda da onur ödülü aldı. Stevie Ödülleri, küresel iş dünyasının en prestijli ödülleri arasında yer alıyor.
  TÜRK TELEKOM INTERNATIONAL BUSINESS AWARDSTAN ÖDÜLLERİ TOPLADI

  Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom dünyanın en prestijli ödülleri arasında yer alan ve dünya çapında düzenlenen International Business Awards’da 16 ayrı ödülün sahibi oldu. Stevie Ödülleri olarak da bilinen organizasyona bu yıl dünyanın 50 ülkesinden 3 bini aşkın başvuru yapıldı.
  Türk Telekom, International Business Awards’da 5 büyük ödül alırken, 11 farklı dalda da Onur Ödülü’ne layık görüldü.

  8. International Business Awards’da Türk Telekom’un kazandığı ödüller şu şekilde sıralanıyor:
  Yılın Müşteri Hizmetleri Yöneticisi, Yılın İç İletişim Departmanı, Yılın Kurumsal İletişim Departmanı En İyi Şirket İçi Farkındalık/Motivasyon Etkinliği ve Yaratıcı Video - Film kategorilerinde Büyük Ödül Türk Telekom’un oldu.

  Yılın Şirketi, Yılın Yöneticisi , Yılın İletişim Departmanı, Yaratıcı Oryantasyon Videosu, Ortadoğu ve Afrika’da Yılın En İnovatif Şirketi, Ortadoğu ve Afrika’da Yılın Çevresel Sorumluluk Programı, Ortadoğu ve Afrika’da Yılın Sosyal Sorumluluk Programı, Yılın Kurumsal İletişim Yöneticisi, Yılın Kampanyası, , Yılın Müşteri İlişkileri Departmanı, En İyi Şirket İçi Farkındalık/ Motivasyon Etkinliği dallarında ise Türk Telekom onur ödülüne layık görüldü.

  Stevie Ödülleri 11 Ekim 2011 tarihinde Birleşik Arap Emirlikleri’nin başkenti Abu Dhabi’de düzenlenecek törenle sahiplerine takdim edilecek.
  Konuyla ilgili açıklama yapan Türk Telekom Genel Müdürü (CEO) K. Gökhan Bozkurt şunları söyledi:

  “Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi olarak başarılı uygulama ve organizasyonlarımızla ödül kazanmaya devam ediyoruz. Şimdi de dünyanın en saygın iş ödülleri arasında yer alan International Business Awards’da on altı ödül birden aldık. Müşterilerimiz ve çalışanlarımız başta olmak üzere tüm paydaşlarımız için değer yaratmak üzere hayata geçirdiğimiz çalışmaların uluslararası zeminde takdir görmesiyle çabalarımızın karşılığını almış olmanın sevincini yaşıyoruz. Küresel bir güç olma hedefiyle, ülkemizi uluslararası arenada da en iyi şekilde temsil edebilmenin haklı gururunu tüm Türkiye ile paylaşmak istiyoruz. Bu ödülü kazandığımız süreçte emeği geçen tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyorum.”


  (haberturk)