Tüm arama motorlarını bir arada kullanın!

'Teknik Yardım' forumunda Pardus tarafından 11 Ekim 2009 tarihinde açılan konu


 1. Bütün arama motorlarını bir arada kullanın!

  Halil Mollaoğlu
  Birini seçmek zorunda değilsiniz! Tüm popüler arama motorlarını bir arada kullanabilirsiniz...  Infinise: Google ve diğerlerinde arama yapmayı kolaylaştırıyor.
  Google, Twitter, Wikipedia ve YouTube bir arada: Infinise Design ajansı popüler Google arama motoru için yeni bir konsept geliştirdi. go.infinise.com adresinden ulaşılabilen site tüm arama motorlarının fonksiyon yelpazesini bir araya getiriyor.

  Konsept ilk bakışta hafif değiştirilmiş bir Google başlangıç sayfası gibi duruyor; ama Infinise daha fazlasını yapabiliyor.

  Google, Wikipedia, YouTube ve Twitter: Google logosuna tıkladığınız anda arama motorunun değiştirebiliyorsunuz. Bu şekilde en önemli arama hizmetlerine ardı sıra erişebiliyorsunuz. Her arama sizi Google ve diğer hizmetlerin bilindik arama sonucu sayfasına yönlendiriyor.

  Arama kutucuğunun altındaki tuşlardan örneğin resim veya Google Maps gibi gelişmiş arama fonksiyonlarına erişebiliyorsunuz. Bu sayede Infinise çokça arama yapanların başlangıç sayfası olmak için ideal bir alternatif haline geliyor.
    2. Cevap: Tüm arama motorlarını bir arada kullanın!

  teşekkürler pardus