Tulum Modelleri

'Moda Rehberi' forumunda Blue tarafından 13 Ağustos 2009 tarihinde açılan konu


 1. 70′lerin akımı esmeye devam ediyor. Yüksel beller, flapper tarzı ve tulum modası. Tulum modası geçtiğimiz sezonlarda da vardı fakat 2009 yaz sezonunda kendini iyice göstermekte. Uzun tulum modellerinde özellikle çiçek desenli olanlarını gece davetlerinde veya özel günlerde giyip kadınsı bir görünüp elde etmek mümkün.
  [​IMG]
  Play suit denilen bu kısa tulum modellerini günlük hayatınızda kullanmanız mümkün. Peki tulumları nasıl giyeceksiniz. Bu yazın modası gladyatör sandeletlerle giyebilirsiniz. Tulum giymenin birçok avantajından faydalanabilirsiniz. Mesela kıyafet kombinlemekle uğraşmak istemiyorsanız tek parça ile tüm kıyafet işinizi halletmiş oluyorsunuz. Ayrıca tulumlar boyunuzu olduğunuzdan daha uzun gösterir ve kadınsı bir görünüm elde etmenizi sağlar. Dezavantajı varmı? tabiki var. Sürekli moda olmayacağı için kullanımı biraz zor. Kalça kısmınızı olduğundan daha uzun ve düz gösterir.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
    2. Cevap: Tulum Modelleri

  oooo çok güzelllerrrr...tşkler paylasım için bır tane edınmek lazım
    3. Cevap: Tulum Modelleri

  Bir ara tulumlara karşı ilgim vardı.Hatta tasarım ve kalıbını çizip dikimini yaptığım bir modelim vardı..Uzun olan modeller güzelmiş.:f40:
    4. Cevap: Tulum Modelleri

  Bir yaz boyunca aradım diyebilirim fakat ya bedeni kalmamıştı ya da ben beğenmedim.Yarın akşama kadar kısa model bir tuluma ihtiyacım var :f40: Ne dersin yetiştirebilirmisin ;):)
    5. Cevap: Tulum Modelleri

  O işleri bırakalı çok oldu..Yakında olsan birlikte denerdik ama..;)
    6. Cevap: Tulum Modelleri

  he bağın ne güzel yakışmış:f196:

  [​IMG]
   


Yükleniyor...
Benzer Konu başlıkları - Tulum Modelleri
 1. Yasemin
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  1,584
 2. Yasemin
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  2,807
 3. Yasemin
  Yanıt:
  1
  Gösterim:
  4,128
 4. zamaneanne
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  1,983