TRAFI App Uygulaması ve Özellikleri

'Güncel Bilgiler' forumunda Eylem tarafından 16 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Site Yetkilisi


  TRAFI App Uygulaması ve Özellikleri

  [​IMG]
  Sizlere bahsedeceğimiz bu uygulama Toplu taşıma araçlarını kullanan herkese gerekli bir uygulama diyebilirim.Bu uygulama sayesinde zamanınızı daha iyi kullanabileceksiniz ve gideceğiniz yere zamanında gidebileceksiniz ayrıca durakalrda saatlerce bekliyerek perişan olmayacaksınız.

  Evet bu uygulama TRAFI App Türkiye bu uygulama 15 Ocak 2014 tarihi itibari ile iOS ve Android platformları için resmi uygulamasını sundu ve tanıttı.Türkiye için bütün toplu taşıma taşıtlarını entegre halde sunarken, açık adres girmek yerine sadece gideceğiniz yer isimlerini FourSquare üzerinden aramanıza imkan tanıyor.

  Litvanya’da aylık 300 binden fazla aktif kullanıcıya sahip olan TRAFI, şu an Türkiye’de İstanbul, Ankara ve İzmir illeri için hizmet veriyor. Diğer iller ise uygulamaya hızlı bir şekilde eklenecek.

  Uygulamanın Özelliklerinden bahsetmek gerekirse;

  Rota/Güzergah arama,Metrobüs, otobüs, vapur, tramvay ve metro tarifeleri, Gerçek zamanlı bilgi,Otobüs hareketlerinin gerçek zamanlı sunumu, Bir sonraki toplu taşımanın geliş saati, İngilizce ve Türkçe dil özelliği
  Favori duraklar – hızlı erişim için sık kullandığınız güzergah ya da durakları kaydedebilirsiniz.Gördüğünüz gibi birçok özelliği bulunan bu uygulamayı toplu taşıma araçları kullanan herkesin edinmeis gerekiyor.
   


Similar Threads: TRAFI Uygulaması
Forum Başlık Tarih
Güncel Bilgiler Trafikte Uyuşturucu Kontrolü Yapılacak 16 Mayıs 2016
Güncel Bilgiler Trafik Sigortasında yüksek fiyat dönemi bitiyor 16 Mayıs 2016
Güncel Bilgiler Trafik İşaretlerinde Üçgen Kare Ve Dairenin Anlamı Nedir? 8 Haziran 2014
Güncel Bilgiler Trafik İşaretlerinin Sınıflandırılması 18 Mart 2013
Güncel Bilgiler Trafik İşaretlerinin Ne Amaçla Kullanılır 17 Mart 2013