Tomas Ujfalusi imzayı attı

'Haberler' forumunda Sitem tarafından 20 Haziran 2011 tarihinde açılan konu


 1. [​IMG]
  Galatasaray Tomas Ujfalusi ile imzayı attı
  Tomas Ujfalusi Galatasarayla sözleşmeyi imzaladı
  Dün öğleden sonra İstanbul’a gelip 2+1 yıllık sözleşmeyi imzalayan Çek stopere her yıl için 1.8 milyon Euro ödenecek.

  G.SARAY’ın Altetico Madrid’den bonservisleri için anlaşmaya vardığı 3 futbolcudan Tomas Ujfalusi dün öğleden sonra İstanbul’a gelip imzayı attı. Reyes’in de yarın İstanbul’da olacağı belirtildi.

  Dün saat 15.20 uçağı ile İstanbul’a inen Ujfalusi, kendisini karşılayan G.Saray Kulübü Menajeri Cenk Ergün’le birlikte Florya’nın yolunu tuttu. Burada Fatih Terim, yardımcıları Ümit Davala ve Hasan Şaş’ın yanı sıra Sportif Koordinatör Bülent Tulun’la bir araya gelen 33 yaşındaki Çek stoper 2+1 yıllık sözleşmeye imza attı. Bonservisine 3 milyon Euro ödenecek olan Ujfalusi de G.Saray’dan yıllık 1.8 milyon Euro alacak. Çek futbolcu bugün sağlık kontrolünden geçecek.

  Forlan yıllık 6 milyon Euro istiyor

  G.Saray’ın bir süredir peşinde olduğu Diego Forlan’la pazarlıklar sürüyor. Forlan için görüşmelere devam eden sarı kırmızılıların Uruguaylı golcüyü ikna etmesi durumunda yarın gelebileceği öğrenildi. Forlan’ın Galatasaray’dan yıllık 6 milyon Euro istediği, sarı kırmızılıların bu rakamı aşağıya indirmeye çalıştığı belirtildi. Öte yandan G.Saray İkinci Başkanı Ali Dürüst yaptığı açıklamada, “Forlan’a çok yakınız” dedi.

  Transferler kampa kadar bitirilecek

  REVİZE bütçe ile ilgili duyuruda futbol takımına yapılacak transferlerle ilgili bilgiler de veren Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, “Teknik direktörümüz en az maliyetle en fazla verimi alacağımız yerli ve yabancı futbolcular için bize isimler verdi. Amacımız hazırlık kampına kadar transferleri bitirmek” ifadesini kullandı.


  alıntı:Hürriyet