Tolgahan Sayışman Kimdir, Resimleri

'Biyografi' forumunda Masal tarafından 28 Temmuz 2012 tarihinde açılan konu


 1. Tolgahan Sayışman Hayatı ve Fotoları


  Tolgahan Sayışman Biyografisi


  Başarılı bir dizi oyuncusu aktör ve manken.

  [​IMG]

  17 Aralık 1981 yılında İstanbul'da doğdu. 2005 yılında Korede Türkiyeyi temsil etti ve Türkiye ve Dünya Erkek Güzellik Yarışması birinci oldu. olgahan Sayışman, yeni kuşak genç sinema jönleriyle birlikte 2000 li yılların yeni Türk yüzlerindendir. Yüksek Lisansını tamamlamıştır. Boyu 1,87 cm olan oyuncu özellikle yeşil gözleriyle dikkat çekmektedir.

  [​IMG]

  Ayla Algan'dan uzun bi süre oyunculuk eğitimi almış ve ardından esir kalpler adli dizi yer almıştır. Top Model yarışmasındaki sunuculuğu ile çok başarılı bi performans sergileyen tolgahan daha sonra maçolar dizisiyle ,dicle dizisinde ve acemi cadı dizisindede konuk oyuncu olarak yer almistir.

  24 Ekim 2008'de başrollerini Fahriye Evcen'le paylaştığı Aşk Tutulması adlı sinema filminde oynadı. İzlenme rekorları kıran Elveda Rumeli adlı dizide Mustafa rolünü canlandırmıştır. 6 Kasım'da vizyona giren Aşk Geliyorum Demez adlı filmde Bergüzar Korel ile başrol oynadı. Kavak Yelleri isimli gençlik dizisinde konuk oyuncu olarak yer almıştır. 2010 yılının eylül ayında başlayan, FOX TV'de yayınlanan Lale Devri(dizi) adlı dizide başrolde, Çınar rolünde oynamaktadır.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   


Similar Threads: Tolgahan Sayışman
Forum Başlık Tarih
Biyografi Tolgahan Sayışman Biyografisi, Lale Devri Çınar kimdir 30 Eylül 2010