tivibu ttnet

'Teknoloji Haberleri' forumunda HazaN tarafından 6 Mar 2010 tarihinde açılan konu

 1. tivibu ttnet nedir?
  tivibunun özellikleri
  tivibu ile sınırsız film izle


  tivibu'da çeşitli özellikler bir arada. İlk olarak üyelik paketleriyle başlayalım tivibu'yu anlatmaya. İki çeşit üyelik mevcut tivibu da. Bunlardan ilki "Standart üyelik", ikincisi "Premium üyelik". İkisinin arasındaki fark ise Standart pakette yerli ve yabancı kanalları ayda sadece 1 TL ye izlerken Premium üyelikte yerli ve yabancı kanalların yanında birde seç izle servisi eklenip aylık 4 TL ye.

  Tivibu ttnet'te servis türleri

  Seç & İzle
  Seç & İzle servisi ile en beğenilen yerli ve yabancı filmleri, popüler dizileri, belgeselleri, çocuk ve yaşam-eğlence programlarını bir arada bulabilirsiniz.

  Kirala & İzle
  Kirala-İzle servisi ile en çok ses getiren, en çok izlenen, oyuncuları, yönetmeni herkes tarafından bilinen, yerli ve yabancı ödüllü filmleri, film başına belirli bir ücret ödeyerek istediğiniz zaman istediğiniz yerde izleyebilirsiniz.

  Tekrar İzle
  Tekrar-İzle servisi ile TV kanallarında yer alan ve en beğenilen yerli dizileri, flash haberleri, yerli eğlence / yarışma / spor programlarını yayınlanma tarihlerinden sonraki 1 hafta boyunca istediğiniz zaman, istediğiniz kadar izleyebilirsiniz.

  Durdur İzle
  TTNET Tivibu ile canlı televizyon yayınını durdurabilirsiniz. Hatta çok yakında izlediğiniz programı geri alabilir, sonra da tekrar ileri sarıp kaldığınız yerden televizyon keyfinize devam edebilirsiniz