Thy iş başvurusu 2013, Thy kabin memuru alımı ilanı

'Bunları biliyormusunuz' forumunda Misafir tarafından 5 Ekim 2011 tarihinde açılan konu


 1. Thy iş başvurusu 2013, Thy kabin memuru alımı ilanı
    2. Cevap: Thy iş başvurusu 2013, Thy kabin memuru alımı ilanı

  Ülkemizin en eski ve köklü havacılık kuruluşu Türk Hava Yolları Büyümeye filosunu ve uçuş kadrosunu büyütmeye devam ediyor..

  Son dönemlerde artan kabin memuru eksikliği başvuru yapıp elenenlere yeniden fırsat doğurdu. THY’nin istihdam sürecinde kilo limiti, ingilizce değerlendirme ve mülakatlarda geçemeyenler tekrar başvuru yapabilecek. Daha önce kilo ve lisan nedeniyle kaybeden adayların tekrar başvuramadığını belirten THY yetkilileri yeni şartları internet sitesinde yayınlandığını bildirdiler.

  Thy kabin memuru alımı Başvuru Şekli ve İzlenecek Yol

  Yukarıdaki şartları taşıyan adayların, ilana internet üzerinden başvurmaları gerekmektedir. İnternet başvurusu dışında herhangi bir şekilde başvuru kabul edilmeyecektir.
  Adaylara, başvurularını eksiksiz olarak tamamlayıp onayladıktan sonra sistem tarafından aday numarası ve şifre verilecektir. Adayların, alım süreci boyunca katılacakları tüm aşamalara ait bilgi ve sonuçları bu aday numarası ve şifre ile veya TC Kimlik Numaraları ile takip etmeleri gerekecektir.

  Bu nedenle söz konusu aday numarası ve şifrenin özenle korunması gerekmektedir.

  Adayların başvurularını tamamlayabilmeleri için rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir.

  Başvuruda bulunan ve gerekli şartları taşıyan adayların, rezervasyon yaptırıp, belirtilecek yere, rezervasyon yaptırdıkları tarihte;
  Nüfus cüzdanı aslı (TC Kimlik Numarası yazılı olmalıdır),

  En az lise veya dengi okula ait diploma aslı veya noter onaylı sureti (eğitimini yurtdışında tamamlayan adaylar için denklik belgesinin aslı veya noter onaylı sureti) (Yurtiçi üniversite öğrencileri için yeni tarihli öğrenci belgesi aslı veya geçerli öğrenci kimliği de kabul edilmektedir.
   


Yükleniyor...