The Undertaker vs. Chris Jericho

'Spor Gündemi' forumunda Büsra tarafından 1 Ara 2009 tarihinde açılan konu

 1. The Undertaker vs. Chris Jericho


  Maç karşılıklı Lock-Up ile başlıyor. Undertaker kısa sürede üstün gelip, Jericho'ya arka arkaya yumruk saydırıyor. Undertaker rakibinin kafasını köşelere çarptırdıktan sonra, arka arkaya Headbut vuruyor. Undertaker rakibini hemen kaldırıp, Old School vuruyor. Undertaker rakibini kaldırıp Irısh Whip ile iplere yolluyor, ama Jericho hemen toparlanıp bir tekme atıyor. Undertaker bir süre Jericho'ya bakıyor ardından, Clothesline vurarak rakibini dışarı gönderiyor. Undertaker ve Batista bakışırken, reklamlara gidiyoruz.

  Döndüğümüz de Undertaker, Jericho'yu yumrukluyor. Undertaker rakibini aprona çıkartıyor ve Jericho'nun kafasına bir kaç tekme atıyor. Ardından aprona çıkıp geriliyor ve müthiş bir Leg Drop izliyoruz Undertaker'dan. Undertaker rakibini içeri sokarken, Batista arkadan yaklaşıyor ve iki isim göz göze geliyor. Undertaker, Batista'nın üzerine doğru yürüyor ve Batista yerine gülerek oturuyor.

  Undertaker ringe girmek için aprona çıkıyor, ama Jericho'dan güzel bir Springboard Dropkick geliyor. Jericho hemen aşağı inip Taker'ı merdivene fırlatıyor. Jericho rakibine arka arkaya tekmeler atıyor. Jericho bir süre rakibini sersemlettikten sonra, içeri sokuyor. Jericho durmuyor ve içerde de arka arkaya tekmeler atıyor.

  Jericho rakibini iplerin yardımıyla boğmaya çalışıyor, ama hakem araya giriyor ve Jericho'yu ayırıyor. Jericho rakibine durmak bilmeden, yumruk atmaya devam ediyor. Undertaker aniden toparlanarak, Jericho'yu yumruk yağmuruna tutuyor. Undertaker rakibini köşeye fırlatıp üzerine doğru koşmaya başlıyor ama Jericho'dan Back Elbow geliyor. Jericho hemen köşeye çıkıyor ve Undertaker kalkınca süper bir Dropkick vuruyor.

  Jericho hemen tuşa gidiyor ancak tuş denemesi başarısız oluyor. Jericho hemen rakibini kaldırıp Headlock bağlıyor, ama Undertaker kısa sürede yumruk atarak kurtuluyor. Undertaker kalkarken bir de, European Uppercut vurup Jericho'yu sersemletiyor. Undertaker hızlı bir şekilde iplerden sekiyor, ama Jericho'dan High Dropkick geliyor. Jericho tekrar tuşa gidiyor, ama başarısız.

  Jericho rakibinin kalkmasını engellemek için sık sık kafasına tekme atıyor. Jericho'dan tekrar bir tuş denemesi geliyor, ama yine başarısız sonuçlanıyor. Jericho'dan tekrar Headlock geliyor, ama Undertaker bundan Back Suplex yaparak kurtuluyor. Karşılıklı yumruklaşma başlıyor ve Undertaker kontrolü eline alıyor. Undertaker rakibini köşeye gönderip, Corner Crossbody vuruyor, ardından da Snake Eyes geliyor.

  Undertaker yerdeki rakibine bir de Leg Drop yapıp tuşa gidiyor, ama tuş denemesi başarısız. Undertaker'dan Choke Slam denemesi geliyor, ama Jericho Back Elbow vurarak kurtuluyor. Jericho iplerden sekiyor, ama Undertaker Sidewalk Slam için Jericho'yu kaldırıyor. Jerico ondan kurtularak rakibini köşeye gönderiyor ardından da, güel bir Buldog izliyoruz.

  Jericho yerdeki rakibine güzel bir Lionsault vuruyor. Jericho, Undertaker'ın yerde olduğunu görerek elini kaldırıyor ve taunt yapıyor, ama Undertaker anında kalkıyor ve Chokeslam çakıyor. Ardından Tombstone vurmak için kaldırıyor, ama Batista'nın saldırısına uğruyor ve Jericho DQ oluyor.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 25 Nis 2013
 2. Cevap: The Undertaker vs. Chris Jericho

  undertaker mi kazanıyor?
   
 3. Cevap: The Undertaker vs. Chris Jericho

  Evet..

  Yaa Jericho Diskalifiye oluyor yani..